• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 992

15890374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875907 15890374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,92m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (18 064 zł/m2)

2
1
37.92 m2
2022
15890370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875906 15890370 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. MarsaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 951 zł/m2)

3
1
57.91 m2
2016
15890375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875900 15890375 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i z wyjście...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15889941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864660 15889941 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. KonopnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w segmencie z 2019 roku NIERUCHOMOŚĆCałkowita powierzchnia to 88,39 m2. Z czego około 17,42m2 to garaż a 70.97m2 to powierzchnia mieszkania.Mieszkanie składa ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (16 178 zł/m2)

3
1
88.39 m2
2019
15889940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864658 15889940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,84m2 składa się z:-oddzielnej kuchni i z ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (24 686 zł/m2)

2
1
66.84 m2
1955
15889823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862182 15889823 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99m2 składa się z:Poziom dolny:-salon połączony...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 343 zł/m2)

4
1
99 m2
1995
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15893668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915765 15893668 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskiej Woli przy ul. Wolność. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1951 roku. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
46.05 m2
1951
15893644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915342 15893644 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,22m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - korytar...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (25 274 zł/m2)

3
1
71.22 m2
2017
15893604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915095 15893604 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. ŁuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 123m2. W skład nieruchomości wchodzą:- Kuchnia z pełną zabudową oraz m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
2
123 m2
1997
15893610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915082 15893610 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 posiada:- salon z aneksem kuchennym, - ustawną sypialnię z miejscem na dużą szafę,- łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2017