• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 992

15893585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914888 15893585 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino RossiniegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (12 936 zł/m2)

2
1
56.43 m2
2013
15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15893589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914883 15893589 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15893587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914880 15893587 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15893566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914276 15893566 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Herbsta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,2 m2 składa się z:-salonu,-wydzielonej sypialni,-otwa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 166 zł/m2)

2
1
36.2 m2
1981
15893565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914272 15893565 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1926NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o łącznej powierzchni ok. 150 m² składa się z mieszkan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 000 PLN (34 667 zł/m2)

3
1
150 m2
1926
15893554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913884 15893554 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Racławickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 ( jednak dzięki skosom i układowi poddasza po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15893537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27913685 15893537 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej w prestiżowej inwestycji Browary WarszawskieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (30 000 zł/m2)

1
1
33 m2
2019
15893526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913541 15893526 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Zbąszyńskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,32m2.Powierzchnia dodatkowa:- balkonMieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 550zł.Dodatkowo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

968 704 PLN (17 200 zł/m2)

3
2
56.32 m2
2025
15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998