• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 009

15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882888 15890672 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zaniemyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy)Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (19 051 zł/m2)

1
1
24.67 m2
1956
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15890564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879187 15890564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,87m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-tr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 019 zł/m2)

3
1
49.87 m2
1970
15890510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879095 15890510 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba PerecaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,07 m2 składa się z:-Salon – 15.62 m2,-Pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 226 zł/m2)

3
1
48.07 m2
1971
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020
15890473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877456 15890473 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-trzech pokoi,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

4
1
76 m2
2025
15890457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877372 15890457 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy:NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,21 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 999 PLN (19 105 zł/m2)

2
1
38.21 m2
2026
15890426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877086 15890426 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 330 000 PLN (17 923 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15890394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876187 15890394 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Astronomów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (15 578 zł/m2)

3
1
54.5 m2
1965
15890363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875908 15890363 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- Salon połączony z kuchnią i koryta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (30 189 zł/m2)

2
1
53 m2
2005