• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 993

15822348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora, świetny dojazd 26595297 15822348 Piękna działka w pobliżu jeziora!Pod zabudowę letniskowąLOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

399 000 PLN

-
-
900 m2
-
15798189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26164546 15798189 Nowoczesne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² z klimatyzacją , sporym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej przy widzie. Apartament wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 739 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15746875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25089258 15746875 Na sprzedaż budynek z 4 mieszkaniami na działce 2200mkw, można dobudować hale, przy S5, Kosinowo, gmina Prusice.Super cena 419tys. złTo wyjątkowa okazja dla inwestorów szukających budynku z potencjałem i różnorodnymi możliwościami adaptacji.Budynek o...

Kosinowo (Dolnośląskie, gm. Prusice)

419 000 PLN (1 397 zł/m2)

8
4
300 m2
1960
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023
15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15527421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538434 15527421 Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówien...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

911 400 PLN (5 996 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15478636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19465624 15478636 Mościska to  zielona, otoczona lasami część Grodziska Mazowieckiego. Miejscowość spokojna, idealne miejsce do życia dla pracujących w Warszawie, Grodzisku, a chcących uciec od zgiełku miasta. Działka położona 1 km od szkoły, przedszkola, przystanku a...

Mościska (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
8832 m2
-
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
12510172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4266780 12510172 Piekna działka rolno-leśna w bardzo atrakcyjnej okolicy. 3000 m2 malowniczego terenu. Przy działce woda, prąd. Dobry dojazd do Warszawy. Bardzo rozwojowa okolica. 30 minut do centrum Warszawy. Idealne zarówno na własne potrzeby jak i dla inwestora...

Boryszew (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

500 000 PLN (167 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
12439197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 771985 12439197 Rewelacyjna działka w zielonej części Józefowa z MPZP. Gotowy projekt dla dewelopera na budowę domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Działka może być również miejscem na prestiżową rezydencję w otulinie lasu. Przy działce wodociąg, prąd i ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

5 000 000 PLN (710 zł/m2)

-
-
7039 m2
-
12261219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 677106 12261219 Działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą o wielofunkcyjnym usługowym przeznaczeniu (usługi, handel, produkcja nieuciążliwa) Położona bezpośrednio przy Al Jerozolimskich, obok skrzyżowania z Trasą S2. Szerokość działki 115 m. Dla ...

Reguły (Mazowieckie, gm. Michałowice)

9 900 000 PLN (493 zł/m2)

-
-
20100 m2
-