• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 985

15892682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899514 15892682 INWESTYCJA - LOKAL UŻYTKOWY - WYNAJĘTY - NA SPRZEDAŻ KROWODRZA - OKOLICA WROCŁAWSKIEJ I NOWEGO KLEPARZA. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Atrakcyjny lokal o przeznaczeniu handlowo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (19 559 zł/m2)

11
-
68 m2
2016
15793913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26054420 15793913 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI Podstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Ogrodowej w Kiełczowie, objęta miejscowym planem zagospodarowania...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

540 000 PLN

-
-
810 m2
-
15894060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27922820 15894060 Dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej okolicy – blisko Konstancina i Piaseczna.Na sprzedaż dom o powierzchni 200 m², położony na działce 750 m², w otoczeniu zabudowy willowej.Nieruchomość wykończona w dobrym standardzie, jest gotowa do zamieszkan...

Chyliczki (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 600 000 PLN (13 169 zł/m2)

7
3
197.43 m2
2022
15893784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920579 15893784 Na sprzedaż dom wolnostojący rok budowy 2017 o klasycznej bryle, położony na działce o powierzchni 2400 m²Nieruchomość o powierzchni użytkowej 111 m² i całkowitej 161 m² została zaprojektowana w praktyczny sposób, zapewniający wygodę codziennego życi...

Wodzisław (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

1 050 000 PLN (6 522 zł/m2)

4
2
161 m2
2017
15893769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920518 15893769 DOM W MIEŚCIE Z PIĘKNYM OGRODEM - STAROOPATOWSKA, RADOM Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, spokoju i wygody codziennego życia. Ten dom zdecydowanie do nich należy.Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni ok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 450 000 PLN (6 042 zł/m2)

5
2
240 m2
2003
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15879086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608056 15879086 BUDOWLANA DZIAŁKA W GOLKOWICACH - ZALEDWIE 5 KM OD DZIELNICY KRAKOWA SWOSZOWICE. DZIAŁKA KSZTAŁTNA, BUDOWLANA Z DOSTĘPEM DO DROGI GMINNEJ. Na sprzedaż jedna z dwóch działek położonych w Miejscowości Golkowice - idealna propozycja dla dewelopera chcąc...

Golkowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

595 000 PLN

-
-
4040 m2
-
15860291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27181266 15860291 BUDOWLANA DZIAŁKA W PODSTOLICACH Z KONCEPCJĄ ZABUDOWY NA 1432 M2 PUM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ. DZIAŁKA ZLOKALIZOWANA ZALEDWIE 6KM OD KRAKOWA Z SZYBKIM DOJAZDEM DO POŁUDNIOWEJ CZĘŚCI KRAKOWA.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJELokalizacja: PodstoliceNumer działki:...

Podstolice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 200 000 PLN

-
-
7800 m2
-
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

3
1
65.1 m2
1969
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15879085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608054 15879085 BUDOWLANA DZIAŁKA W GOLKOWICACH - ZALEDWIE 5 KM OD DZIELNICY KRAKOWA SWOSZOWICE. DZIAŁKA KSZTAŁTNA, BUDOWLANA Z DOSTĘPEM DO DROGI GMINNEJ. Na sprzedaż jedna z dwóch działek położonych w Miejscowości Golkowice - idealna propozycja dla dewelopera chcąc...

Golkowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

595 000 PLN

-
-
3690 m2
-