• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 996

15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15830885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1,64 ha | Teren inwestycyjny pod usługi i magazyny 26680105 15830885 INFORMACJE PODSTAWOWELokalizacja: Siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. BliskaPowierzchnia działki: 16 400 m²Kształt działki: regularny, prostokątnyDojazd: drogą gruntową wewnętrznąMedia: prąd, sieć telekomunikacyjna, wodociąg (w rejonie działki)Otoczeni...

Siestrzeń (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

5 790 000 PLN

-
-
16400 m2
-
15802569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA! Działka inwestycyjna 26268565 15802569 Informacje Ogólne:Powiat - MińskiGmina- Dębe WielkieObręb- Poręby 0019Numer działki - 204Powierzchnia - 5383 mkwKlasyfikacja RVIz , RIV, BMedia - woda ,  prądOpis działkiNa sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Poręby Dębe Wielkie, powiat Mińs...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

350 000 PLN

-
-
5383 m2
-
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15887128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE I PO REMONCIE I MOKOTÓW 27778165 15887128 Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze „M”INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Artura Malawskiego 5Metraż: 38,6 m²Piętro: parterCena: 730.000 złCzynsz: ok. 650 zł z zaliczkami ( przy dwóch osobac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15881073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27622378 15881073 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone w półn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 054 235 PLN (13 178 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15860805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Ogród | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184510 15860805 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15847091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26901144 15847091 Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Dom o pow. 70 m2 jest do wykończenia. Na dole jest salon z aneksem kuchennym i łazienka, na górze ...

Młodzieszyn (Marysin) (Mazowieckie, gm. Młodzieszyn)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

11
-
70 m2
-