• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 002

15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15888791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem na Gocławiu 27825433 15888791 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Bora-Komorowskiego 16Metraż: 68,70 m²Piętro: 910Rok budowy: 1982Stan prawny: pełna własność z KWCena: 889 000 złCzynsz: ok. 900 złBalkon: 7,3 m²Piwnica: 2,6 m²Zachęcamy do obejrzeni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

4
2
68 m2
1982
15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15868047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363423 15868047 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320952 15866587 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15860804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184507 15860804 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15841064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z panoramicznym widokiem | 8 piętro | Gdy 26787822 15841064 Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni.Dwa pokoje, log...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (13 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1975
15828553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26643120 15828553 INFORMACJE OGÓLNENazwa Inwestycji: VIlle Ogrodowa Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowskiMetraż: 244 m²Powierzchnia działki: 423 m2Kondygnacje: 3Rok budowy: 2026Cena: 2 430 000 zł - 3 300 000 zł Miejsce postoj...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2025
15801033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - mieszkanie 63 m2 26224473 15801033 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45KPiętro: 12Rok budowy: 2002Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez KWCena: 799 000 złCzynsz: 0 złZarządca: WspólnotaOPIS MIESZKANIA:Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkan...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15800908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA RODZINY I 4 POKOJE I DWUSTRONNE 26223570 15800908 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14Metraż: 57,8 m²Piętro: 2 z 4Rok budowy: 1977Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 599.000 złCzynsz: 950 zł ( przy 5 osobach )OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pok...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

4
1
58 m2
1977