• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 487

15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998
15893423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910997 15893423 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z:-Oddzielna kuchnia – okno od strony...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1972
15893404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27910369 15893404 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,77m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej widnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (19 995 zł/m2)

3
1
74.77 m2
2009
15891428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897072 15891428 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15852042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27024770 15852042 Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, która ma status jednej z najbogatszych gmin w Polsce.To idealne miejsce do życia dla ...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

848 000 PLN (6 348 zł/m2)

5
2
133.58 m2
2023
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15894566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944556 15894566 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-Salon z rozkładaną kanapą...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (21 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15894544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944554 15894544 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15894549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944546 15894549 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku, w zabudowie szeregowej.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,7m2 składa się z:-salonu z wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
65.7 m2
2002
15894543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944545 15894543 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15894537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944544 15894537 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4 m2 składa się z:-Salon – 20,5 m2-Kuchnia – 11,3 ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (20 896 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15894542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944537 15894542 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Jerzego Waszyngtona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 22m2 składa się z:-pokoju dziennego z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (23 636 zł/m2)

1
1
22 m2
1975