• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 495

15875232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527447 15875232 Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie zamiast szumu autostrady wita Cię kojąca cisza i zapach pobliskiego lasu. Stawiasz stopy na własnym kawałku ziemi, bierzesz głęboki oddech czystym powietrzem i czujesz, jak schodzi z Ciebie cały stres dnia. Tutaj, ...

Raków Duży (Łódzkie, gm. Moszczenica)

78 447 PLN

-
-
993 m2
-
15875154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527446 15875154 Na sprzedaż działka budowlana 1667 m² – Gazomia Nowa Szukasz przestronnej działki pod budowę domu, położonej w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Działka o powierzchni 1667 m², po...

Gazomia Nowa (Łódzkie, gm. Moszczenica)

120 000 PLN

-
-
1667 m2
-
15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15726560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24702814 15726560 Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów!Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona. Przed budynkiem możliwość zaparkowania 3 aut.Dom jest bardzo nasłoneczni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 239 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
1
112.48 m2
2022
15449372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18811010 15449372 Nieruchomość o powierzchni 1500m2 pod zabudowę mieszkaniową. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w przeznaczeniu podstawowym teren ten jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ekstensywną, a w uzupełniającym możliwe są usługi...

Jesionka (Mazowieckie, gm. Czosnów)

285 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15187996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12037150 15187996 Piękny teren, wprost wymarzony na całoroczne zamieszkanie lub na wybudowanie domu w celach rekreacyjnych. Właściciel posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające wybudowanie domu mieszkalnego i garażu w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Par...

Wólka Przybójewska (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

350 000 PLN

-
-
6476 m2
-
15877241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563504 15877241 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,64 m², usytuowane na 2. piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku, w wyjątkowej lokalizacji przy Starym Rynku w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w sercu miasta z doskonałą komunik...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (6 442 zł/m2)

2
1
63.64 m2
1930
15875831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563332 15875831 Mieszkanie w Łodzi, ul. Emilii Plater 3537, to doskonała okazja dla osób ceniących spokój i komfort codziennego życia, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień.Lokalizacja: Spokojna, ale doskonale skomunikowana dzielnica Bałuty - w zasięgu ręki skle...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (6 980 zł/m2)

2
1
44.7 m2
1971
15875836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27557880 15875836 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4,14 ha, położona w miejscowości Modlna. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie i wymiarach ok. 120 m x 345 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). To propozycja ...

Modlna (Łódzkie, gm. Ozorków)

899 000 PLN

-
-
41400 m2
-
15817299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646722 15817299 Dom na sprzedaż - czterokondygnacyjny po remoncie, Skawina Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w Skawinie, w południowej części Krakowa. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, z łatwym do...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

890 000 PLN (3 755 zł/m2)

10
-
237 m2
1997
15826546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634924 15826546 Świetna oferta !Komfortowy apartament w Mielnie, rzut beretem od morza i jeziora Jamno.Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 piętrze budynku z 2009r. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części Mielna,...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

535 000 PLN (10 918 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980