• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 558

15886854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27769985 15886854 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sulmin, tuż obok Otomino, zaledwie kilka minut od Gdańsk.Nieruchomość o powierzchni 3081 m² to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i jednocześn...

Sulmin (Pomorskie, gm. Żukowo)

921 219 PLN (299 zł/m2)

-
-
3081 m2
-
15829907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653094 15829907 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,79 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem dla ro...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

491 000 PLN (7 672 zł/m2)

4
1
64 m2
2026
15829913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26653090 15829913 3-pokojowe mieszkanie 55,96 m² planowany odbiór III kw. 2027 Starogard GdańskiNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Starogardzie Gdańskim, przy ul. gen. Stanisława Sosabowskiego, w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej będ...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

472 000 PLN (8 582 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15828189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591952 15828189 Gdańsk Jelitkowo - atrakcyjny apartament w pasie nadmorskim. Lokalizacja: kompleks mieszkaniowy Neptun Park to najlepsza lokalizacja w Trójmieście. Położony przy sosnowym lasku - przejście do ładnej, szerokiej plaży, w sąsiedztwie Parku Regana (teren...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN (35 484 zł/m2)

3
1
93 m2
2008
15793871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050285 15793871 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.W bliskiej okolicy pełna ...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

935 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15784384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851675 15784384 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka nr 8277 pow. 2148m2. Teren obiek...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

687 360 PLN (320 zł/m2)

-
-
2148 m2
-
15784382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25851674 15784382 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI PRODUKCYJNO - USŁUGOWE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi gminnej nr 8269;Działka 8281 pow. 2300m2. Teren obiektów ...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

736 000 PLN (320 zł/m2)

-
-
2300 m2
-
15780491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25802662 15780491 Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji Gdynia Pustki CisowskiePolecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pustki Cisowskie!Mieszkanie o p...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 190 000 PLN (10 171 zł/m2)

5
2
117 m2
2003
15758674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25324883 15758674 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w inwestycji Invest Komfort w Gdyni Redłowo!ATUTY:- W pełni oszklona, zabudowana loggia- Wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń- Oddzielna, w pełni wyposaż...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 140 000 PLN (20 357 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
15737686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24889504 15737686 3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji Gdynia WitominoPolecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Witomino Radiostacja.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,9 m2 posia...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

499 999 PLN (10 870 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15727292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24714945 15727292 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - SWORNEGACIE. Lokalizacja: Swornegacie to prężnie rozwijająca się piękna kaszubska miejscowość, wczasowo turystyczna w gminie Chojnice. Swornegacie położona jest nad dwoma jeziorami (J. Karsińskie i Witoczno) oraz rzekami Brdą i...

Swornegacie (Jezioro witoczno) (Pomorskie, gm. Chojnice)

9 094 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
12992 m2
-
15714937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24476376 15714937 Działka zlokalizowana przy ul. Widokowej w Kolbudach z panoramą w stronę jeziora. Wszystkie media przy działce. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania, do 20% pow. zabud., do 9m wysokości. Media przy działce. Działka lekko nachylona w stronę ...

Kolbudy (Pomorskie, gm. Kolbudy)

436 970 PLN (370 zł/m2)

-
-
1181 m2
-