• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 632

15895187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960660 15895187 Do sprzedana segment pod lasem!Funkcjonalny budynek w stanie deweloperskimparter salon,kuchnia,wc(ogrzewanie podłogowe)piętro3 pokoje łazienkaTeren ogrodzony,zapraszam do kontaktu.- Odległości : Stawy Walczewskiego , Restauracje , przedszkole 1,2 km ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

839 000 PLN (9 988 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15895186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27960636 15895186 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowoczesna rezydencja z halami produkcyjnymi 2,19 ha – Wocławy, 5 min od S7, blisko GdańskaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna zlokalizowana we Wocławach, zaledwie 5 minut od trasy S...

Cedry Wielkie (Wocławy) (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

5 000 000 PLN (3 226 zł/m2)

10
-
1550 m2
-
15895180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawe | Południowe | Balkon | Piwnica aż 11m2! 27960625 15895180 LOKALIZACJA:Pruszcz Gdański ulica Chełmońskiego to propozycja dla osób, które chcą połączyć spokój codziennego życia z szybkim dostępem do Trójmiasta. Okolica jest kameralna, zadbana i bardzo wygodna do życia - w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

599 999 PLN (9 524 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15895016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie Reda 27956169 15895016 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,15 m² (powierzchnia po podłodze 92 m²), położone przy ul. ks. Janu...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

920 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
92 m2
2020
15876693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27548016 15876693 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROFunkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej Osiedle Nad WodąNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m², położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

667 000 PLN (13 078 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15869260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27404699 15869260 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiDziałka budowlana położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka ma powierzchnię 840m2, kształt ładnego prostokąta o wymiarach: szerokość frontowa - 22m i długość - 36m. Działka zabudowana ni...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN

-
-
840 m2
-
15865085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27284669 15865085 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowe z 2025 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Gotowe do zamieszkania. Pełna własność z KW. Winda. Bez prowizji!Funkcjonalny układ pomieszczeń w niskiej zabudowie z windą. Trzy pokoje, dwie łazienki. Duży, u...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (17 953 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15794931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085694 15794931 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

294 720 PLN (9 824 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15895185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27960675 15895185 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu — w wyjątkowej lokalizacji, tuż przy Parku Południowym.To pierwszy blok od strony parku, dzię...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (12 553 zł/m2)

3
1
47 m2
1974
15895189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960663 15895189 Budynek w stanie Deweloperskim gotowy do prac wykończeniowych. Wyposażenie lokalu :- Media : prąd , gaz , kanalizacja , woda , światłowód- Instalacja elektryczna , alarm , internet- Instalacje sanitarne : wod-kan , Parter ogrzewanie podłogowe góra po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

849 000 PLN (7 935 zł/m2)

4
-
107 m2
2025