• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 606

15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15895850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27963011 15895850 Na sprzedaż wyjątkowy działka położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość natury. Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Niskiej w Pęcicach (nr ew....

Pęcice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

799 000 PLN

-
-
1229 m2
-
15895849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27963003 15895849 DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ponadczasową estetyką ręcznie formowanej cegły.To propozycj...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

990 000 PLN (8 919 zł/m2)

4
2
111 m2
2026
15895923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962997 15895923 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie). Działka (numer ewidencyjny 522) przeznaczona w ...

Wólka Dworska (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

450 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15895621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962984 15895621 Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Piasecznem, kilka minut od węzłów trasy S7 i S8. Lokalizacja modna, rozwo...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

760 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15895470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962974 15895470 Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka typu open space o powierzchni 30 m², położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego.Nieruchomość znajduje się przy cichej, spokojnej ulicy...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (24 332 zł/m2)

1
1
29.96 m2
2020
15895766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962946 15895766 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie położone jest zaledwie 15 m...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

819 000 PLN (16 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15895690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962938 15895690 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają aranżację, tworząc przestrzeń komfortową i funkcjonalną do codziennego...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

569 000 PLN (12 055 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2021
15895689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962929 15895689 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ul. Zbąszyńska 7. Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

968 704 PLN (17 200 zł/m2)

3
1
56.32 m2
2025
15895464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962926 15895464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975