• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 663

15895097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27958732 15895097 Na sprzedaż udziały 50% w działce w okolicach ulicy Litewskiej w Poznaniu, 849 m2.Nr działki 91.PLAN ZAGOSPODAROWANIA.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, Uchwała Nr L909VIII2021 Rady Miasta Poznania z dnia 6 lipca 2021 roku w sprawie...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

700 000 PLN

-
-
849 m2
-
15891127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889600 15891127 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m², usytuowane na 9. piętrze w budynku z lat 70-tych. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie jest do odświeżenia, co daje możliwość aranż...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (15 913 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1970
15515503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezwykła działka położona w otoczeniu jezior! 20256034 15515503 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Niezwykle urokliwa działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w otoczeniu kilku jezior - do najbliższego jeziora Czyżno to ...

Górne Maliki (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

299 000 PLN

-
-
5059 m2
-
15797292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140147 15797292 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 106 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Ni...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

751 500 PLN (242 zł/m2)

-
-
3106 m2
-
15797303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140144 15797303 Działka w drugiej linia brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

344 700 PLN (388 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15797300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140142 15797300 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień PomorskiOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nie...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

729 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15797297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140140 15797297 Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w czwartej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (336 zł/m2)

-
-
870 m2
-
15797302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140136 15797302 Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 767 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w c...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

257 400 PLN (336 zł/m2)

-
-
767 m2
-
15895943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dom w zabudowie szeregowej Rumia 27963069 15895943 Oferta tylko w Pepper House!Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg) w Rumi Janowo. To wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia w spokojnej otoczonej zielenią okolicy z zaletami doskonałego skomunikowania w ramach Trójmiasta.Dom z...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

990 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
2
110 m2
2009
15894928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27951996 15894928 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 69 m2 blisko lasu.Przepiękne widoki zapewnia balkon. Mieszkanie jasne z oknami na dwie strony świata.Lokal usytuowany na trzecim piętrze z czterech w ocieplonym budynku z 1991 r.Ni...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

399 000 PLN (5 758 zł/m2)

3
1
69.3 m2
1991
15893738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917689 15893738 Być może znalazłeś swoje miejsce na ziemi...Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w sielskim Marianowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia, ciszy ora...

Leszno (Marianów) (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
140 m2
2006
15876074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż – Centrum August 27529702 15876074 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Centrum Augustowa 60,7 m² 2 piętroNa sprzedaż przestro...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

454 000 PLN (7 567 zł/m2)

3
1
60 m2
-