• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 585

15895310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961820 15895310 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15895308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961818 15895308 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925
15889000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27839953 15889000 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008
15896013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski 2 pokoje nowe budownictwo 27965284 15896013 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2-pokojowe mieszkanie 45m2 z balkonem, garażem i komórką - Bielsk Podlaski, gotowe do zamies...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964866 15896004 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 446 PLN (23 138 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15895309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27961819 15895309 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 102 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
5
282 m2
2026
15895307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961817 15895307 Klasyczne 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 42,07m2 z ogrodem o pow. 51,48 m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują bardziej kameralnej zabudowy wielorodzinnej – jedna klatka w willi i tylko ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 875 PLN (12 521 zł/m2)

2
1
42 m2
2028
15889018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840310 15889018 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,8 m², usytuowane na I piętrze zadbanej kamienicy w Szczecinie na osiedli Drzetowo. Układ mieszkania obejmuje: duży pokój dzienny z umeblowaniem osobną, wygodną kuchnię z miejscem na stół łazienkę ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

318 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
31.8 m2
1970
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15882909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673292 15882909 Działka budowlana, uzbrojona 1149 m² – tuż przy lesie w Wisełce !!Na sprzedaż uzbrojona, pięknie położona działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1149 m², zlokalizowana w cichej i malowniczej okolicy pomięd...

Wisełka (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

460 000 PLN

-
-
1149 m2
-