• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 643

15707702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325759 15707702 Nowa niższa cen i wciąż DO NEGOCJACJI!!Sprzedam dom położony w spokojnej części Zakopanego, przy ulicy Chłabówka. Dom o powierzchni użytkowej 182 m2 (powierzchnia całkowita 239,27m2) i składa się z dwóch kondygnacji oraz użytkowego strychu.Dom w dobr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 100 000 PLN (8 861 zł/m2)

1
-
237 m2
2008
15881900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27652092 15881900 UWAGA ! DOM SPRZEDAWANY W STANIE DEWELOPERSKIM. ODBIÓR W LIPCU 2026.ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE OBRAZUJĄ:- PRZYKŁADOWĄ WIZUALIZACJĘ,- OBECNY STAN BUDOWY (kwiecień 2026),Realizowana inwestycja według projektu Archon - Dom w Żurawkach G2 (wersja termo).Oferuję w...

Stasi Las (Mazowieckie, gm. Serock)

920 000 PLN (3 770 zł/m2)

5
2
244 m2
2026
15876746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27550890 15876746 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno- budowlanej o powierzchni 9.797 mkw. położonej w Starym Adamowie, w połowie drogi między Łodzią a Poddębicami.Jest to świetna duża działka z widokiem z lasu na otwarte pola zapewniająca dys...

Stary Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

489 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
9797 m2
-
15845431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860801 15845431 Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II.Idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, mieszkanie n...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

410 000 PLN (8 542 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15835652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26823502 15835652 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny przy głównej ulicy w Dosinie, wyróżniający się unikalnym połączeniem funkcji mieszkalnej i usługowej.Do nieruchomości przynależy lokal usługowy o powierzchni 112 m², który obecnie działa jako kaw...

Dosin (Mazowieckie, gm. Serock)

1 790 000 PLN (7 783 zł/m2)

5
2
230 m2
2012
15841336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788924 15841336 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

666 789 PLN (14 187 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788921 15841324 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 484 PLN (14 989 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788920 15841320 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

716 344 PLN (15 241 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15836808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721696 15836808 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie.Dom jednorodzinny z garażem.Położony na działce o powierzchni 1200 m² dom o powierzchni użytkowej 115,4 m² (całkowitej 124,6 m²) został zbudow...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 690 000 PLN (13 629 zł/m2)

5
1
124 m2
2004
15827055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633294 15827055 NA SPRZEDAŻ ' PEREŁKA ' ARCHITEKTURY MODERNISTYCZNEJNIE MA PIĘKNIEJSZEGO MIEJSCA w POLSCE NIŻ PÓŁWYSEP HELSKI - tylko tu możemy cieszyć się z uroków morza i zatoki.Oferowany budynek zajduje się ZALEDWIE kilka metrów od wejścia na plażę !!!O...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

2 970 000 PLN (6 600 zł/m2)

12
-
450 m2
1935
15826712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633270 15826712 Rzadko spotykana relacja ceny do metrażu w tej lokalizacji.Prawie 70 m² i 4 pokoje w centrum miasta w poziomie cenowym, który daje realną przewagę przy zakupie.KLUCZOWE PARAMETRY* 69,2 m²* 4 pokoje* 1 piętro* Balkon* Miejsce postojowe za szlabanem* P...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

380 000 PLN (5 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1971
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970