• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 651

15881156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 75 m² | doskonała lokalizacja! 27624770 15881156 HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA! Oferujemy wykończenie domu pod klucz wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75m2 Zlok...

Leśniewo (Pomorskie, gm. Puck)

680 000 PLN (9 189 zł/m2)

4
1
74 m2
2025
15871702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość! Nowoczesny bliźniak w Redzie (seg, B1) 27474309 15871702 DOSTĘPNE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie nr B1 o powierzchni 124,21 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w kameralnej inwestycji w zabudowie bliźniaczej.To idealna propozycja dla osób po...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
-
124 m2
2027
15856535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowość ! Dom blisko z jeziora z piękną działką 27092567 15856535 Nowość ! OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!LOKALIZACJA:Na sprzedaż dom całoroczny z dużą działką w malowniczej wsi Perlino. Perlino to spokojna, kaszubska wieś, położona w sąsiedztwie Gniewina i Bychowa. W najbliższej okolicy znajdz...

Perlino (Pomorskie, gm. Gniewino)

799 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
2
74 m2
2018
15379061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową 17231499 15379061 Do kupienia działka budowlana o powierzchni 1829 m2, Ursynów Pyry.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (obowiązuje MPZP o symbolu MU- tereny o funkcji mieszkaniowo-usługowej). Działkę można zbudować do 40% powierzchni biologicznie czynnej i...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN

-
-
1829 m2
-
15239283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551118 15239283 UWAGA: WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO SPRZEDAJĄCY.  Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grabina Radziwiłłowska, gmina Puszcza Mariańska, województwo mazowieckie. To idealna propozycja dla osób pos...

Grabina Radziwiłłowska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

350 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
50 m2
1990
15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15896325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4150 m² | MPZP | Starogard Gd 27976634 15896325 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 150 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem A.139.MN.3.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta,...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 079 000 PLN

-
-
4150 m2
-
15896326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod działalność produkcyjną i magazynową 27976635 15896326 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 837 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem A.138.P1.Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę techniczno-produkcyjną, przem...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 046 853 PLN

-
-
2837 m2
-
15896324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976647 15896324 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz dużą piwnicąKameralny dwupiętrowy blok otoczony szerokimi skwerami ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
46 m2
1954
15896322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976646 15896322 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone przy ul. Lucjana Rydla na osiedlu Słonecznym w Szczecinie.Lokal znajduje się na wysokim piętrze, co zapewnia wyjątkowy, otwarty widok na panoramę Szczecina.Spółdzielcze wła...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1988
15847467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM BEMOWO DUZA DZIALKA 26915799 15847467 DOM#BEMOWO#Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji. Kluczowe atuty nieruchomości: Lokalizacja: dom położony jes...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

10
2
350 m2
1991
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954