• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 646

15884087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695096 15884087 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Zagójskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,59m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-kuchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 321 zł/m2)

2
1
33.59 m2
1965
15884086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695094 15884086 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. KrzyżówkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,91m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 643 zł/m2)

2
1
50.91 m2
2014
15884096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695092 15884096 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. SewastopolskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,50m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (14 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15884073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694076 15884073 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pachnącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,50m2 składa się z:- salon z wyjściem na taras,- od...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (19 579 zł/m2)

2
1
47.5 m2
2003
15884079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694075 15884079 1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki MuranówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa się z:-widny duży pokój z wnęką i dużym oknem (str. zachodnia)-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
35.69 m2
1956
15884076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694071 15884076 3 pokojowe mieszkanie ul. Kazimierza Jeżewskiego UrsynówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99 m2 2 łazienki, 3 pokoje, przedpokój, garderoba, antresolaPowierz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 829 000 PLN (18 475 zł/m2)

3
-
99 m2
2006
15884070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694068 15884070 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,1 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (16 454 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1975
15883375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675054 15883375 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Hermana BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ( bez balkonu) : 69,2 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 000 PLN (12 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15882682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673054 15882682 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wolumen BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,1 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym o powierz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 365 zł/m2)

3
1
66.1 m2
2001
15882036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27655578 15882036 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Lekarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły. Niedawno przeprowadzoną termomodernizacją i odremontowano elewację oraz klatką schodową.Rok bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 474 000 PLN (18 803 zł/m2)

3
1
78.39 m2
1933
15882026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655441 15882026 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. K. Jeżewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

936 000 PLN (18 986 zł/m2)

2
1
49.3 m2
2002