• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 196

15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761171 15886529 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu AK ParasolBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-aneksu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (19 143 zł/m2)

3
1
35 m2
1972
15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15886166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749630 15886166 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (17 407 zł/m2)

1
1
27 m2
1960
15885997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745230 15885997 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15885994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745226 15885994 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. KłobuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 21m2,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (18 584 zł/m2)

3
1
56.5 m2
2019
15885990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27745225 15885990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech pokoi,-ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 224 zł/m2)

4
1
58 m2
1972
15885992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745223 15885992 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,65m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (23 665 zł/m2)

2
1
34.65 m2
1957
15885960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744283 15885960 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,1 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (21 886 zł/m2)

1
1
28.1 m2
1968
15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025
15885904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743648 15885904 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. NiedziałkowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z:Poziom dolny:- pokój dzi...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (12 786 zł/m2)

4
2
70 m2
2003
15884050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694056 15884050 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2 . Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej - w bardzo spokojnej i cichej części ...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 299 000 PLN (8 019 zł/m2)

5
-
162 m2
-