• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 195

15884050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27694056 15884050 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2 . Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej - w bardzo spokojnej i cichej części ...

Dębnica Kaszubska (Pomorskie, gm. Dębnica Kaszubska)

1 299 000 PLN (8 019 zł/m2)

5
-
162 m2
-
15861019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 27195155 15861019 Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój a także dla inwestorów szukając...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (19 412 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 783 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15896381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978487 15896381 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15896385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27978496 15896385 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki pod zabudowę mieszkaniową.Działka z wydaną 2023 r. decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący, na czas nieokreślony .Działka położona w Koszalinie, w obrębie geodezyjnym Ła...

Koszalin (Łabusz) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

135 270 PLN

-
-
1002 m2
-
15895046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27956769 15895046 Działka o pow. 3280m2 położona w dzielnicy Wawer , w Aleksandrowie .Położona w pięknym , zielonym miejscu, prężnie rozwijającym się ,wśród domów i działek zabudowanych nowo powstałymi osiedlami o charakterze budynków , segmentów jednorodzinnych .Dzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 132 000 PLN

-
-
3280 m2
-
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15896384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27978495 15896384 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki pod zabudowę mieszkaniową.Działka z wydaną 2023 r. decyzją o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący, na czas nieokreślony .Działka położona w Koszalinie, w obrębie geodezyjnym Ła...

Koszalin (Łabusz) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

138 780 PLN

-
-
1028 m2
-
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15896380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978540 15896380 Nowoczesne 3 pokoje po remoncie 71 m² Klimatyzacja Metro 7 min TgQPHd[] Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, m...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (22 535 zł/m2)

3
-
71 m2
2013