• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 870

15721238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24600891 15721238 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m², położony w zielonej i spokojnej części Krakowa - Pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

7
3
300 m2
1950
15664952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23565595 15664952 Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą działką 24,33 ar. Cechy charakterystyczne: - dom parterowy z użytkowym poddaszem - rok pozwolenia na budowę 2009, pozwolenie na użyt...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 649 000 PLN (6 018 zł/m2)

5
2
274 m2
2009
15602028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22226792 15602028 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie kuchnia otwarta na jadalnię i salon salon osobna ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 804 zł/m2)

3
-
56 m2
1980
15410681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17922636 15410681 Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom z cegły, pokryty dachówką, jasny, funk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (7 289 zł/m2)

6
2
343 m2
2014
15322369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15741742 15322369 Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zamkniętym osiedlu paru domów które zostały wybudowane w 2002 roku systemem Sunday. Dom parterowy z możliwością ...

Michałowice (Michałowice) (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 150 000 PLN (9 504 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15096331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9724661 15096331 Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub drugim wejściem od tyłu budynku. Nieruchomość wybudowana około ...

Iwanowice Włościańskie (Małopolskie, gm. Iwanowice)

470 000 PLN (6 267 zł/m2)

2
1
75 m2
1950
15896774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988629 15896774 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ul...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15896767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988627 15896767 *zdjęcia stanowią wizualizację projektu i zostały udostępnione przez właściciela GOTOWY PROJET INWESTYCYJNY- DZIEWIĘĆ DOMÓW - POZWOLENIE NA BUDOWĘ - KRÓLEWSKIE WZGÓRZE W MNIKOWIE LOKALIZACJA: Mnik&oac...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

2 175 200 PLN

-
-
5415 m2
-
15896800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988606 15896800 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15896798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988599 15896798 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15896809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27988592 15896809 Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek Dom jest w stanie do częściowego wykończenia, w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, na kameralnym osie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
-
150 m2
2016
15896808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988585 15896808 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejscowość Pojałowice w gminie Miechów jest oddalona od Krakowa tylko 30 km. Do samego Miechowa jest 8 km. Dom otoczony polami...

Pojałowice (Małopolskie, gm. Miechów)

899 000 PLN (3 392 zł/m2)

6
-
265 m2
2016