• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 841

15805722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dwoma ogródkami | Pruszcz Gdański 26314816 15805722 Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m² z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, wysoką jakość wykoń...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (14 348 zł/m2)

3
1
69 m2
2023
15764353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom z garażem - wydanie od zaraz 25446468 15764353 OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE - Na sprzedaż Bliźniak - wydanie od zaraz  Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M :Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania w 2025 roku o całkowitej po...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

650 000 PLN (4 676 zł/m2)

5
1
139 m2
2025
15742669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24997982 15742669 Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowygotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem,otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi naznalezienie ukojenia po pracowitym dniu.Posesja zlokalizowana jest...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

1 700 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
266.6 m2
2005
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15530816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM z STAWEM na Kaszubach - Grabowska Huta 20625813 15530816 DOM z STAWEM  na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy   IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma powiat kościerski. 18 km od Kościerzyny, 50 km od Gdańska. Miejsce doskonale...

Grabowska Huta (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

999 000 PLN (9 794 zł/m2)

5
2
102 m2
2020
15895380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962256 15895380 Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 23Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 249 000 złDodatkowo:miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej- 50 000 złkomórka lokatorska pow. 2,16 mkw na pietrze niedaleko mieszkania - 20 00...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (15 860 zł/m2)

4
1
78.75 m2
2020
15895477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961990 15895477 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejNa powierzchnię domu składają się:* parter i piętro o powierzchni u...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

995 000 PLN (7 862 zł/m2)

5
2
126.56 m2
2025
15887664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 54,7 m² | balkon | Bolszewo 27790022 15887664 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Bolszewo, ul. Zamostna (Osiedle Kasztanowe)Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,7 m², położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Kasztanow...

Bolszewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

3
1
54 m2
2009
15852586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 pokój, oddzielna kuchnia, piwnica 27036895 15852586 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce.Popularna lokalizacja, mieszkanie idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnieniaMieszkanie to: * salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 857 zł/m2)

1
-
35 m2
1971
15849731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu, balkon, garaż 26980173 15849731 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,10m2, piętro 67 z windą, w budynku z 2001r. Ursus, Czechowice. Do remontu, super dla singla lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na loggię;* sypialnia;* osobna kuchnia: lodów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (13 636 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15844252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 26828288 15844252 Na sprzedaż lokal 95,09m2, na parterze 2-piętrowego budynku z 2015 r., Ursynów Północny.Lokal narożny, umeblowany, z przestronnymi witrynami, przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Klimatyzacja kanałowa, wenty...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (21 053 zł/m2)

4
-
95 m2
2015
15843268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe klimatyzowane studio z ogródkiem, garaż 26807380 15843268 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 34 m2, parter3 bez windy, w budynku z 2023r., Ursynów Wyczółki.Gotowe do zamieszkania, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* pokój z aneks...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 000 PLN (23 088 zł/m2)

1
-
34 m2
2023