• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 844

15830004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, stan surowy 26657969 15830004 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 220m2, na działce 3000 m2, Łomianki.Stan surowy otwarty, pokryty dachem, idealny dla rodziny.Cicha, zielona i spokojna okolica. W promieniu 10 min. pieszo liczne sklepy, 20 min. pieszo do szkoły po...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 864 zł/m2)

7
-
220 m2
2020
15827613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne trzy pokoje po generalnym remoncie 26641449 15827613 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 57,2 m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1972 r., Mokotów, Czerniaków.Po generalnym remoncie, wykończone, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (16 561 zł/m2)

3
-
57 m2
1972
15821740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne Mieszkanie Gdańsk Letnica! 26616535 15821740 HOT OFERTA! TYLKO U NAS!!ATUTY: - Nowoczesny apartament- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Wysoki standard wykończenia- Apartamentowiec z całodobową ochroną i monitoringiem- Duży balkon- Bliskość plaży- Pełna infrastruktura handlowo- usługowaLOKALIZACJ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (16 113 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15704487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24265752 15704487 Przedmiotem sprzedaży jest domek rekreacyjny z możliwością mieszkania całorocznego, znajdujący się tuż przy linii brzegowej (ok.300-400m) w uroczej, małej miejscowości Kopice, koło Stepnicy. Nieruchomość posiada piękny widok na Zalew Szczeciński oraz...

Kopice (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

450 000 PLN (5 267 zł/m2)

3
1
85.44 m2
2020
15894187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy! 27933314 15894187 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania wchodzą:- przestronny salon z balkonem 13m2, z którego roztacza się pięk...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 139 000 PLN (14 603 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
15887621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788323 15887621 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budyn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (10 622 zł/m2)

2
-
52.25 m2
1930
15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15857359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny i nowoczesny dom, garaż, ogród 27121576 15857359 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 175 m2 z 2015r., na działce 750 m2, Julianów Piaseczno.Znakomity dla rodziny. Meble ruchome do uzgodnienia.Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 899 000 PLN (10 851 zł/m2)

5
-
175 m2
2015
15849317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje, klimatyzacja, loggia, garaż 26963627 15849317 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 77 z windą, w budynku z 2018r. Ursus, Szamoty.Gotowe do wprowadzenia się. Super dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to: * salon z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (17 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2018
15834880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wrzeszcz | 2 pokoje | Balkon | Po remoncie 26760979 15834880 MIESZKANIE:Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo atrakcyjne jako inwestycja pod wynajem dzięki funkcjonalnemu układowi i dosko...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (17 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15802958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26283357 15802958 Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej w pierwszej linii zabudowy. Pełna własność. Lokalizacja :...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 623 440 PLN

-
-
13688 m2
-