• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 849

15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15881543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27637930 15881543 Do kupienia działka budowlana 800 m2, Pruszków Gąsin.Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.Obowiązuje MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bud...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN

-
-
800 m2
-
15870691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 5 pokoi, taras, prestiżowy adres 27437749 15870691 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 101,65m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1979 r. Śródmieście, Nowe Miasto. Gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 675 000 PLN (26 485 zł/m2)

5
-
101 m2
1979
15845450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Solec Residence 26861532 15845450 Na sprzedaż kompaktowy 2 pokojowy apartament w Solec Residence na warszawskim Powiślu.Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, kamienne elewacje i posadzki. W rezydencji znajduje się całodobowa recepcja, penthousy z prywatny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (27 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15794159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Metro Służew, Mokotów 26062395 15794159 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Służew. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, z jednej strony z dala od miejskiego hałasu ale z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i komunikacji miejskiej.  ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 900 PLN (17 056 zł/m2)

1
1
34 m2
1974
15896884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27991212 15896884 Na sprzedaż - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na rzekę Brdę Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Urzecze , zlokalizowanej nad sam...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

758 000 PLN (15 160 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15896396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe, 3 pokojowe z balkonem 27979283 15896396 Do sprzedania 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 77,2m2, piętro 3 i 44 z windą, w budynku z 1998r., Praga-Południe Gocław.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie t...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
-
77 m2
1998
15886543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761956 15886543 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m, z przestronnym balkonem idealne dla osób ceniących wygodę i dobrą lokalizację.Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest przy ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 000 PLN (13 143 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15882694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią, do remontu 27673111 15882694 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,45 m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1970 r., Wola Koło.Do remontu, dwustronne, rozkładowe, ciche, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* 3 niezależne pokoje 13 m2, 14 m2,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 833 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15870253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 5 pokoi, garaż i ogródek 27424173 15870253 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 138 m2 z 2025r., na działce 55 m2, Wawer Nadwiśle.Stan deweloperski zamknięty, znakomity dla rodziny. Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu;* an...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15660783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23474976 15660783 Pilczyce75m23pokpremium plus garderoba Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul Gosławicka Pilczyce nowy blok z 2009r.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.Składa się z dużego salonu ,jadalni , kuchni dużego pokoju a na piętrze przestr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 999 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
75 m2
2009