• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 849

15894784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne studio obok metra 27948934 15894784 Na sprzedaż studio 29 m2, piętro 23 bez windy, w kamienicy z 1930 r., Stary Żoliborz.Po remoncie, do lekkiego odświeżenia. Wyposażenie i meble w cenie, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1930
15882692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27673108 15882692 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,67 m2, piętro 22 bez windy, w budynku z 2013r., Białołęka Kobiałka.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (12 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2013
15881541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27637929 15881541 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z an...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 204 zł/m2)

3
-
49 m2
2018
15881344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie 27629285 15881344 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie.Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15876222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 2 pokoje z ogródkiem w centrum 27532913 15876222 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50m2, parter8 z windą, w budynku z 2010r., Śródmieście Solec.Nowoczesne, stylowe, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (27 000 zł/m2)

2
-
50 m2
2010
15872639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje do remontu, dla rodziny 27499408 15872639 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka.Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem, na flipa.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon, okna o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 263 669 PLN (15 044 zł/m2)

4
-
84 m2
1977
15896465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981119 15896465 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego (74 m2) w doskonałej lokalizacji - ul. Legnicka. Nieruchomość jest w pełni wyposażona i świeżo po remoncie, nie wymaga dodatko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (13 365 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15878235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje, osobna kuchnia, bez KW 27591392 15878235 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 210, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
-
80 m2
1983
15878234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 27591391 15878234 Do kupienia działka budowlana 1500 m2, Białołęka Mańki Wojdy.Działka 36,83x 40,58 m, nieogrodzona, dojazd drogą szutrową. Prąd w drodze przylegającej do działki, woda w drodze za działką obok. Obowiązuje MPZP,  zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15896551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna 1963 m2 + grunt 5997 m2 27982067 15896551 OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY Z WYDANĄ WZ - ŁÓDŹ, DZIELNICA GÓRNADziałka komercyjna 5 997 m2 zabudowana halą produkcyjno-biurową o powierzchni 1 962,70 m2 PU, w przemysłowym sercu dzielnicy Górna. Pełne uzbrojenie, wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 600 000 PLN

-
-
5997 m2
-
15895802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962773 15895802 Działka budowlana 1366 m² pod zabudowę jednorodzinną - 365 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1366 m², położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z pr...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

439 800 PLN

-
-
1366 m2
-