• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 823

15340499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16264743 15340499 Na sprzedaż dom z 4 apartamentami, Ostrów Wielkopolski. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości inwestycyjnej składającej się z czterech luksusowych mieszkań, idealnych pod wynajem. Każde z mieszkań zachwyca swoim niepowtar...

Ostrów Wielkopolski (Nowa krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

990 000 PLN (6 387 zł/m2)

6
1
155 m2
-
15304082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15261910 15304082 Dom na sprzedaż, Latowice, gmina Sieroszewice. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w Latowicach, zaledwie 8 km na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natur...

Latowice (Latowice) (Wielkopolskie, gm. Sieroszewice)

590 000 PLN (4 214 zł/m2)

6
1
140 m2
1975
15885060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 60 m2 z widokiem na Zatokę Pucką/Booking 27716151 15885060 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Poranna kawa z widokiem na Zatokę Pucką, cisza, hamaki na balkonie i morze oddalone zaledwie kilka minut jazd...

Mechowo (Pomorskie, gm. Puck)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
2011
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15877243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27563503 15877243 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z urokiem historycznej kamienicy? To miejsce zapewni Ci komfort, funkcjonalność i elegancję w jednym. Dzięki gruntownemu remontowi przeprowadzonemu w 2025 roku, nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia i o...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

846 000 PLN (8 982 zł/m2)

4
2
94.19 m2
1935
15875541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563340 15875541 Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom w Rakowie łączy w sobie funkcjonalność, komfort i przemyślane rozwiązan...

Raków (Łódzkie, gm. Moszczenica)

899 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
126.44 m2
2011
15875918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563339 15875918 Szukasz mieszkania o świetnym układzie, w bezpiecznej okolicy, z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta propozycja przy ulicy Pienistej łączy przemyślaną architekturę z komfortem codziennego życia i przejrzystym stanem prawnym.Nieruchomo...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

474 000 PLN (9 591 zł/m2)

2
1
49.42 m2
2014
15875990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527451 15875990 Na sprzedaż działka budowlana – Gazomia Nowa Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealny kompromis między ciszą a świetną komunikacją. Nieruchomość położona jest w Gazomi Nowej, pomiędz...

Gazomia Nowa (Łódzkie, gm. Moszczenica)

82 503 PLN

-
-
927 m2
-
15864337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27265040 15864337 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

584 133 PLN (9 422 zł/m2)

1
-
62 m2
2025
15796748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26127807 15796748 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15737031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882886 15737031 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15611352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22430015 15611352 Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 753, o powierzchni 870 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe w poszukiwanej miejscowości agroturystycznej w Myślniewi...

Myślniew (Stara fabryka) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

150 000 PLN

-
-
870 m2
-