• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 079

15896865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27989237 15896865 Sopot Centrum 4 niezależne apartamenty gotowiec inwestycyjny 300 m od plażyPrezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 91,7 m², położoną na I piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Obrońców Westerplatte w Sopocie - bezpośrednio...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 490 000 PLN (16 249 zł/m2)

5
4
91.7 m2
1909
15896708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27986298 15896708 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 100 114 PLN (11 800 zł/m2)

4
1
93.23 m2
2024
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15896577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27982629 15896577 Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najważniejsze atuty: Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości...

Koczargi Stare (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 499 000 PLN (6 485 zł/m2)

5
2
231.14 m2
2025
15896595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982628 15896595 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 000 PLN (18 479 zł/m2)

1
-
35.5 m2
2017
15896567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982627 15896567 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowskiego, w pobliżu terenów rekreacyjnych i lasów. Mieszkanie znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

530 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
39 m2
1958
15896570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982622 15896570 Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA:Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do s...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

298 000 PLN (3 275 zł/m2)

4
1
91 m2
1930
15896576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982621 15896576 3 pokoje Stara Ochota ogromny potencjał aranżacyjny Dorotowska 2Są mieszkania, które kupuje się za gotowy wystrój. Są też takie, które kupuje się za możliwości. To jest właśnie jeden z tych adresów.Przy ul. Dorotowskiej 2, w jednej z najbardziej c...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (16 500 zł/m2)

3
1
60.6 m2
1954
15895925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963012 15895925 EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i oferuje dostęp do sklep...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (9 307 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1980
15895924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963005 15895924 3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej Sadyba Orłowska Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2006 roku, znajdującego się na terenie...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 170 000 PLN (18 095 zł/m2)

3
1
64.66 m2
2006
15895548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962998 15895548 Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym jest zamontowana klimatyzacja),- Toaleta,- Recepcja z poczekalnią,- Pom...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

3
-
40 m2
2021
15895547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962991 15895547 Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² Parter Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowani...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 070 415 PLN (21 500 zł/m2)

2
-
142.81 m2
2023