• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 851

15428980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18367892 15428980 Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 14.12.2023 roku Sygn. Akt GL1GGU10062023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Lucjana Boczek na następujących war...

Bobowa (Małopolskie, gm. Bobowa)

13 200 PLN (3 zł/m2)

-
-
4805 m2
-
14072410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2384074 14072410 Aukcja (licytacja) w dniu 9 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 1127 o pow. 0,3229 ha, działka nr 11210 o pow. 2,5528 ha, działka nr 11212 o pow. 4,0409 ...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

2 264 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
99167 m2
-
15897226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27998305 15897226 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż trzy działki w Komorowicach Śląskich przy ulicy Czeladniczej. Sprzedaż tylko wszystkich trzech działek łącznie.Identyfikatory działek246101_1.0031.17115246101_1.0031.17116246101_1.0031.17117Na ...

Bielsko-Biała (Komorowice śląskie) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

228 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15894993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954651 15894993 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 2071 m² do której wchodzą działki 62038, 62040, zapisane w księgach wieczystych KA1P000679405, KA1P000527890. Działki leżą na terenie ...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

17 500 PLN (8 zł/m2)

-
-
2071 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15823007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641673 15823007 Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 57711 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36 m Powier...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

449 000 PLN (558 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005