• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 861

15886321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753277 15886321 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią ochroną.Mieszkanie o powierzchni 28m2 w pełni umeblowane i wyposażone...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

580 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15878722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597336 15878722 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego Długiego Targu.Apartament na 6 i 7 piętrze w budynku z 2026 ro...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 990 000 PLN (24 875 zł/m2)

2
1
80 m2
2024
15878721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597334 15878721 Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa.LOKALIZACJA:Oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od Jeziora Wysockiego, w spokojnej i zielonej części mias...

Chwaszczyno (Osowa) (Pomorskie, gm. Żukowo)

700 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
1108 m2
-
15877848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580629 15877848 Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbppomlpoml.htmlPomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę, ok. 25km od centrum Gdańska, 4km od Przywidza. Położony 600m od oferowa...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

782 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
10227 m2
-
15868169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27368607 15868169 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej.Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach ok. 29,5x40. Teren objęty MPZP- działka mieszkaniowo usługowa. Gaz i prąd,...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

450 000 PLN (378 zł/m2)

-
-
1190 m2
-
15823973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634621 15823973 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży Gdańsk Letnica, PortoPowierzchnia: 72 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie urządzony ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (17 208 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15823978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634619 15823978 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROApartament inwestycyjny na sprzedaż – Gdańsk Stare MiastoIdealny pod najem krótkoterminowy!Na sprzedaż w pełni wyposażony, 2-pokojowy apartament w samym sercu gdańskiej starówki. Lokal...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 069 000 PLN (22 745 zł/m2)

2
-
47 m2
2013
15819583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634614 15819583 Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim!3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru!SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE!Pokój z aneksem 26.29m2 Taras 7.67m2 Sypialnia 12.91m2 Sypialn...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 048 960 PLN (15 893 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15817838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26629169 15817838 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka o powierzchni 4894m2 położona pomiędzy Chwaszczynem a Osową. Działka w okolicy ulicy Torfowej, pięknie położona w sąsiedztwie lasu, stadniny koni, dwóch jezior.Zapraszam do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłąc...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 050 000 PLN (215 zł/m2)

-
-
4894 m2
-
15803207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288728 15803207 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - SASINO, GMINA CHOCZEWOPrzeznaczenie: budowa budynku rekreacji indywidualnej wraz z urządzeniami budowlanymiLokalizacja: SasinoPowierzchnia: 600 m²OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 600 m², położon...

Sasino (Pomorskie, gm. Choczewo)

150 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999