• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 849

15889401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849862 15889401 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ:- salon o pow. 16 m²- dwa ustawne pokoje o pow. 12 m² i 9 m² - każdy z dużą szafą ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 042 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1975
15889399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849859 15889399 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 125m2 składa się z:- duży, około 50m2 salon z o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 125 000 PLN (17 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2000
15889381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849856 15889381 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym, -dwó...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

862 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15889371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849658 15889371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Grodkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – ok. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (18 260 zł/m2)

3
1
68.4 m2
2013
15889367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848906 15889367 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
34 m2
1957
15889290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846613 15889290 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Maksymiliana MałachowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,17m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dod...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

690 000 PLN (13 484 zł/m2)

2
1
51.17 m2
2005
15889270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846380 15889270 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara LangegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,03 m2 składa się z:-kuchni-łazienki-WC-3 pokoi-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 869 zł/m2)

4
1
80.03 m2
1975
15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001
15889255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846234 15889255 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Dzielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1994NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,08m2 składa się z:- pokój o powierzchni 20,0 m2, - pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 272 zł/m2)

2
1
54.08 m2
1994
15889249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846229 15889249 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej BaśniBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1973
15889254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846221 15889254 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (18 958 zł/m2)

1
1
24 m2
1970
15889252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846218 15889252 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. KrakowskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną, - przedpokojuPowierzchnia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 259 zł/m2)

3
1
54 m2
1970