• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 850

15739923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24943415 15739923 Sprzedaż prawa do nakładów położonych w Bytomiu w rejonie ul. Strzelców Bytomskich, w skład których wchodzą: 1) prawo do nakładów na wybudowanie elementów sieci centralnego ogrzewania w postaci rur o przekroju 50 cm, dłu...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

344 000 PLN (13 760 zł/m2)

-
-
25 m2
-
15736146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24868079 15736146 prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1557 o powierzchni 585 m2, zabudowanej budynkiem wymiennikowi ciepła wraz z wyposażeniem, położonej w Gliwicach przy ul. Wiślanej, dla której księgę wieczystą o numerze GL1G000677379 prowadz...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

634 000 PLN (1 084 zł/m2)

-
-
585 m2
-
15730351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24777430 15730351 Nieruchomość o numerze 140547 o powierzchni 1853 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KA1T000327086. Nieruchomość jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Powiatowego Zespołu Szkół. Działka o kształcie nieregularnego trapezu. Teren dzi...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

280 000 PLN (151 zł/m2)

-
-
1853 m2
-
15727500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719435 15727500 Działki nr 154426, 228726 o łącznej powierzchni 10348 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000180301. Działki częściowo porośnięte zielenią nieurządzoną. Najbliższe otoczenie stanowi cmentarz, ogródki działkowe, tereny zielone. W dalszej...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

300 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
10348 m2
-
15727498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719433 15727498 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 2882 o powierzchni 3067 m2. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, częściowo porośnięty krzewami i drzewami. Teren o dużych nierównoś...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

207 340 PLN (68 zł/m2)

-
-
3067 m2
-
15727496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719431 15727496 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr: 2420128, 2413128, 2414128, 2416128, 2419128, 1029128, 103098, 1086115, 108893, 109595, 1100117, 1112121, 1113121, 1114119, 112698, 112798, 112998, 113491, 115493, 1155121, 115611...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

5 000 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
157702 m2
-
15726811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705806 15726811 Nieruchomość nr 192037, 186614 o powierzchni 25052 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000348631. Nieruchomość zabudowana obiektami zaplecza górniczego: cechownia wraz z centralą telefoniczną, łaźnią dla górników, magazyn i lampopwnia. ...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

3 500 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
25052 m2
-
15726815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705800 15726815 Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 249712 i 249769 o łącznej powierzchni 10245 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KR1E000420495. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, porośnięty zielenią nieurządzoną. B...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

359 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10245 m2
-
15726812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705796 15726812 Nieruchomość niezabudowana nr 167749 o powierzchni 864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000450922. Nieruchomość nieogrodzona, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Nowa Kolonia. Bezpośrednie otoczenie stanowią; KWK Brzes...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

105 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
864 m2
-
15726810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705793 15726810 Nieruchomości niezabudowane nr: 7121, 7122, 7123 7124, 7131, 7132, 7133, 7134, 714, 715, 7163, 7164, 7177, 7179, 72211, 72212, 72214, 7225, 7244, 7245, 7246, 7247, 7248, 729, 7301, 7302, 732, 733, 734, 735, 7363, 7381, 7382, 7391, 7397, 740...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

1 000 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
109869 m2
-
15726446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24698923 15726446 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza V przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

104 000 PLN (1 962 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15726057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24691622 15726057 Nieruchomość niezabudowana nr 323753 o powierzchni 10431 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000420512. Nieruchomość ogrodzona, porośnięta zielenią niską i wysoką. Teren po byłym szybie. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu. Nie...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

460 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
10431 m2
-