• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 055

15897542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28005887 15897542 Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2210 m, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Opypy, w gminie Grodzisk Mazowiecki. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgieł...

Opypy (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

663 000 PLN

-
-
2210 m2
-
15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15882670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe | wysoki standard 27672690 15882670 HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, położone na cenionym osiedlu Andromeda w Rotmance. Nieruchomość została urządzona z dbałością o detale oraz komfort codziennego użytkowania - idealna p...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

720 000 PLN (13 585 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15881518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27636168 15881518 Oferta na wyłączność ! Działka z aktualnymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego! Polecam! Piękna działka w samym centrum Dobrcza! Nieruchomość o powierzchni 1110 m², ogrodzona , z dr...

Dobrcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

219 000 PLN

-
-
1110 m2
-
15877391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27569185 15877391 Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży domek wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok 70 m.kw składający się z salonu z aneksem kuchennym (wys ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15860766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje z ogródkiem gotowe do zamieszkania Osowa! 27184152 15860766 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób ceniących ciche i ustronne miejsce położone w świetnej lokalizacji. K...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (15 853 zł/m2)

2
1
34 m2
2012
15857077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny nowy 5 pokojowy dom 135m2 stan deweloperski 27112989 15857077 UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

859 000 PLN (6 363 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15845604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne studio na wynajem blisko plaży i OBC. 26864101 15845604 ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie balkonem położone na Przymorzu . Wykończone w dobrym stan...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (20 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2026
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15785778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony dom pod lasem działka 231 m2 6pok 25891948 15785778 Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg), idealny do komfortowego zamie...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 930 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
3
224 m2
1990
15771064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie mieszkanie-duży balkon10 minut do Morza 25569506 15771064 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-pokojowy apartament klasy premium, wykończony z dbałością o detale w o...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15693193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24058795 15693193 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Pabianicach przy ulicy SPOKOJNEJ, w skład której wchodzą: działka o pow. 1337m.kw oraz dwa domy mieszkalne ut...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
288 m2
1973