• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 111

15897696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008098 15897696 Oferta sprzedaży mieszkania – Świebodzice, ul. Patronacka 3 pokoje 78,24 m² ogród ok. 150 m² , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

579 000 PLN (6 637 zł/m2)

3
1
87.24 m2
1920
15897695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008097 15897695 Szukasz mieszkania idealnego na start, pod inwestycję lub dla seniora? Ta oferta zasługuje na uwagę!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze.Układ mieszkania:- jasny salon z otwartą kuchnią,- osobna sypialnia,- ła...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15897685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008005 15897685 Do sprzedaży ładne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w Centrum Zabrza przy ul. 3 Maja. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Doskonałe również pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
56.5 m2
1960
15897689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008003 15897689 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

425 000 PLN (15 471 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024
15897683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28007998 15897683 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,55 m2 położone w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal jest rozkładowy (każde pomieszczenie ma wejście z przedpokoju - brak pokoi przechodnich), dwust...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

277 000 PLN (3 795 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15895923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962997 15895923 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie). Działka (numer ewidencyjny 522) przeznaczona w ...

Wólka Dworska (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

450 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15895438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962173 15895438 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, położone na 1 piętrze 3-piętrowego budynku, w drugim etapie inwestycji B...

Stara Iwiczna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

844 000 PLN (14 991 zł/m2)

3
1
56.3 m2
2025
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15875848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527644 15875848 Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Sanoku – idealną propozycję dla inwestorów, dużych rodzin lub osób szukających wygody i niezależności. Na sprzedaż oferujemy budynek, który składa się z dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, każdy o powierzch...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

550 000 PLN (2 662 zł/m2)

6
2
206.62 m2
1921
15876014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526935 15876014 Na sprzedaż działka o powierzchni 41 arów (4100 m²) położona w spokojnej, zielonej części Korczyny, zaledwie 2 km od centrum miejscowości. Na terenie znajduje się klimatyczny, drewniany dom, a do działki przynależy również las, co zapewnia dodatkową ...

Korczyna (Podkarpackie, gm. Korczyna)

200 000 PLN

-
-
4100 m2
-
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-