• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 111

15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15897682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008102 15897682 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielopoziomowego mieszkania do remontu. Budynek z cegły, wybudowany pod koniec lat 90-tych znajduje się pośrodku parku, z zagospodarowanym terenem dookoła. Wokół parking dla mieszkańców.Lokal zajmuje trzy kondygn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (5 671 zł/m2)

3
2
77.41 m2
1997
15897681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28008101 15897681 Oferta sprzedaży działki - Sicienko Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w miejscowości Sicienko Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2278 m² , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Sicienko . N...

Sicienko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

273 360 PLN

-
-
2278 m2
-
15897680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008099 15897680 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m, 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2019.Mieszkanie składa się z:- salonu o powierzchni 19,94 m2, - oddzielnej kuchni o powierzchni 5,24, - korytarza- łazienki- loggia o powierzchni 3,9...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (20 290 zł/m2)

1
1
31 m2
2019
15897690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28008007 15897690 Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna z możliwością ZABUDOWY CAŁOROCZNEJ o powierzchni 697 m.kw. położona w Głubczynie kSkórki, przy jeziorze WAPIEŃSKIM Działka w prawie własności o powierzchni 0,0697 ha - w kształcie prostokąta -...

Głubczyn (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

120 000 PLN

-
-
697 m2
-
15897684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008002 15897684 Kawalerka do wydania natychmiast. W sposób widoczny na wizualizacjach można wyposażyć przestrzeń mieszkanie jednopokojowego o powierzchni 30,94 m2 położonego na drugim piętrze budynku przy ul. 1 Maja w Szczecinie. Status: spółdzielcze własnościowe.Z ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (9 664 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15897082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993755 15897082 Polecamy na sprzedaż dom z potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niewolno - w pobliżu Trzemeszna - około 15 km od Gniezna.Na powierzchnię 123m2 składają się :- salon z balkonem,- 3 pokoje,- łazienka- kuchnia- korytarz- pralniaDom posi...

Niewolno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

759 000 PLN (6 171 zł/m2)

4
-
123 m2
-
15896757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988588 15896757 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15875492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527645 15875492 Oferujemy na sprzedaż dom w Rogach, który doskonale nadaje się do remontu, z ogromnym potencjałem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, z możliwością podziału na dwa odrębne mieszkania. Jest to świetna opcja zarówno dla osób szukających przestronnej n...

Rogi (Podkarpackie, gm. Miejsce Piastowe)

307 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
2
120 m2
1970
15875773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527642 15875773 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczym uzdrowisku Iwonicz-Zdrój. Dom o powierzchni użytkowej 155 m² znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, z pięknym widokiem na góry. Budynek zo...

Iwonicz-Zdrój (Podkarpackie, gm. Iwonicz-Zdrój)

949 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
3
155 m2
1980