• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 167

14626007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 151621 14626007 Pięknie położona prostokątna 2800 m 2 działka z WZ Do sprzedania działka, pomiędzy Tomaszowem Maz. a Opocznem w miejscowości Tomaszówek. Działka położona przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się woda, kanaliza, prąd i gaz. Do sprzedania w niższ...

Tomaszówek (Łódzkie, gm. Sławno)

140 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
2800 m2
-
14604078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 148468 14604078 Mieszkanie do wprowadzenia na I piętrze w II pietrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ul Nadrzecznej na I pietrze. Posiada 2 pokoje z kuchnią i sporym korytarzem. W pokojach parkiet dobrze utrzymany, płytki w przedpokoju , kuchni i łazience. Mies...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

322 000 PLN (6 571 zł/m2)

2
1
49 m2
1987
14541710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 139853 14541710 Duża działka rolna do przekształcenia blisko zalewu. Działka znajduje się w Nagórzycach w bliskiej odległości od Zalewu. Obecnie działka jest działką rolną, zalesioną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki jest drogą polną. Obecnie d...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

240 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
14490942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130721 14490942 Dom w stanie surowym zamkniętym w Paradyżu z dużą działką w pięknej okolicy !!! Dom znajduje się w Paradyżu 2 minuty od szkoły, blisko sklepy, ryneczek i kościół. Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Posiada na parterze 2 pokoje, kuchnie, łazienkę o...

Paradyż (Łódzkie, gm. Paradyż)

375 000 PLN (1 616 zł/m2)

6
2
232 m2
2000
14485451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130445 14485451 Działka 48 a z możliwością przekształcenia na budowlaną. Do sprzedania piękna prostokątna działka umiejscowiona w ciągu zabudowań domów jednorodzinnych co daje pewność możliwości przekształcenia na budowlaną. Działka ma 48 a, wiec można ją podzielić ...

Biskupia Wola (Łódzkie, gm. Czarnocin)

264 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
4800 m2
-
14398741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 125913 14398741 Idealna działka na budowę osiedla w bliskiej odległości od centrum. Działka znajduje się w bliskiej odległości od centrum z przeznaczenie działki według Warunków Zabudowy pod budowę bloków mieszkalnych lub osiedla domów jednorodzinnych. Na działce z...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

3 300 000 PLN (1 410 zł/m2)

-
-
2341 m2
-
14382815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125300 14382815 Działka 1550 m2 ze wszystkimi mediami na działce i zaczęta budową w cichej i spokojnej okolicy! Działka mieści się 9 km od centrum Tomaszowa w gminie Wolbórz. Na działce są media, prąd i woda-kanalizacja. Rozpoczęta budowa domku parterowego z projek...

Janów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

180 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1550 m2
-
14265077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 107518 14265077 Działka na nowym osiedlu domków z ogrodzeniem w cenie. Nowo zagospodarowana działka w cichej i spokojnej okolicy w Wola Wiaderna. Dziaka przygotowana pod budowę domu jednorodzinnego, media w drodze. Na działce zrobione jest nowe ogrodzenie w cenie d...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

215 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
1315 m2
-
14257551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 106973 14257551 Mieszanie 2 pokojowe duże w centrum miasta do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane jest w centrum miasta przy ulicy Grunwaldzkiej, posiada 3 pokoje z kuchnią, dużą łazienką oraz garderobą.Każde z pomieszczeń ma odrębne okno, które wypada na ter...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

170 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
1
68 m2
1940
14163992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 104676 14163992 Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,21 m2, w bez czynszowej kamienicy. Trzy pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w miejscowości Wójcin, gmina Paradyż, powiat opoczyński. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, okna nowe plastikowe. W ostatnim cza...

Wójcin (Łódzkie, gm. Paradyż)

159 000 PLN (2 565 zł/m2)

3
1
62 m2
1983
13387599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88627 13387599 Oferujemy działkę o powierzchni 2126 m2. Z możliwością dokupienia drugiej takiej samej wielkości. Działka inwestycyjna położona w ścisłym centrum Bełchatowa. Posiada Plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę wielogabarytową. Idealna dla inwes...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

450 000 PLN (212 zł/m2)

-
-
2126 m2
-
12839314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85877 12839314 Piękna duża działka o powierzchni 9830 m2 w urokliwej lokalizacji. Działka częściowo zalesiona z oczkiem wodnym doskonała dla inwestora. Działka posiada warunki zabudowy więc jest świetną inwestycją dla osób ceniących ciszę, spokój oraz otoczenie zie...

Okrągła Łąka (Pomorskie, gm. Sadlinki)

140 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
9830 m2
-