• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 166

15203231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12506413 15203231 Polecam, na sprzedaż nowy dom zlokalizowany w Rudzie Wolińskiej gmina Wodynie w pow. siedleckim. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego, dobrze zaprojektowanego domu w stanie deweloperskim zamkniętym, zlokalizowanego na pięknej...

Ruda Wolińska (Mazowieckie, gm. Wodynie)

690 000 PLN (5 565 zł/m2)

5
1
124 m2
2023
15178268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11794597 15178268 Na sprzedaż budynek hadlowo-usługowy w Olszycu Włościańskim gmina Domanice. Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep lub punkt usługowy zlokalizowany w miejscowości Olszyc Włościański w gminie Domanice pow. siedlecki. Murowany ...

Olszyc Włościański (Mazowieckie, gm. Domanice)

230 000 PLN (1 917 zł/m2)

11
-
120 m2
1999
12355896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17936561 12355896 Działka budowlana w okolicy Zalewu Sulejowskiego Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1416 m 2.Dojazd do działki drogą asfaltową.Cicha i spokojna okolica. Idealne miejsce na dom dla rodziny z dziećmi.Do zalewu Sulejowskiego jest około ...

Golesze-Parcela (Łódzkie, gm. Wolbórz)

57 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1416 m2
-
15116277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10190757 15116277 Działka w miejscowości Sobień powiat Opoczyński ,gmina Białaczów . Działka o powierzchni 7916 m2 i wymiarach 25 x 316,64 m2 .Działka znajduje się w środku lasu bez ogrodzenia .Działka składa się z gruntów rolnych i leśnych ,może służyć jako działka r...

Sobień (Łódzkie, gm. Białaczów)

80 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
7916 m2
-
15116281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10190756 15116281 Działka pod zabudowę, w miejscowości Sobień gmina Białaczów, powiat Opoczyński o powierzchni 4718 m2 Działka położona w cichej spokojnej okolicy otoczona lasem .Dojazd do działki drogą leśną Media woda oraz prąd w drodze dojazdowej do działki . Dział...

Sobień (Łódzkie, gm. Białaczów)

130 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
4718 m2
-
15107425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 9969682 15107425 Na sprzedaż duża działka o przeznaczeniu budowlanym o łącznej pow. 2185 m2 w Jagodni gm. Siedlce. Nieruchomość posiada dostęp do mediów tj. woda, kanalizacja, energia i gaz. Działka położona jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy co pozwala na r...

Jagodnia (Mazowieckie, gm. Siedlce)

420 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
2185 m2
-
15085580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9292665 15085580 Mieszkanie znajduje się na na 4 piętrze w bloku zbudowanym w technologi wielkiej płyty . Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,łazienki ,osobnego wc , przedpokoju i kuchni z oknem .Mieszkanie dwustronne salon z balkonem i jeden z mniejszych pokoi okna w...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
14963087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5663471 14963087 Duża działka rolna z możliwością zabudowy, znajdująca się w miejscowości Janów gmina Wolbórz. Działka o powierzchni 1936 m2 w bardzo dobrej lokalizacji .W pobliżu trasa S8 dobra komunikacja zarówno do Tomaszowa Maz 13 km jak i Piotrkowa Tryb.20 kmW...

Janów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

120 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
1936 m2
-
14953863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5515254 14953863 Działki w m. Dukt to doskonała lokata kapitału. Doskonałe zastosowanie działek dla rolnictwa. Ofertę stanowią 3 niezabudowane nieruchomości rolne. Położone są w miejscowości Dukt. Działki nie graniczą ze sobą. Działki porośnięte są częściowo drzewam...

Dukt (Mazowieckie, gm. Glinojeck)

107 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
17829 m2
-
14951376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 5441436 14951376 Mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim 155,70 m2, na 3 piętrze w prestiżowej lokalizacji! Apartament znajduje się w centrum Piotrkowa w stanie deweloperskim.Właściciel rozpoczął pracę do adaptacji mieszkania stawiając ścianki działowe,rozprowadzona ins...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

770 000 PLN (4 968 zł/m2)

4
1
155 m2
2016
14932171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4987455 14932171 Przestronny, wolnostojący dom z oranżerią, o powierzchni 400 m2, usytuowany na działce 4695 m2. Oferujemy na sprzedaż Rezydencję, 7 pokojową, położoną w Dąbrowie Leśnej w Łomiankach. Budynek został wybudowany ok. 1996 r. w technologii tradycyjnej. Bu...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

4 100 000 PLN (10 250 zł/m2)

8
2
400 m2
1996
14905292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4393946 14905292 Działka o powierzchni 2.514 m2, zlokalizowana między dwoma ulicami z wjazdem z dwóch stron! Działka zabudowana budynkami o powierzchni 472 m2. Powierzchnia garaży to 301 m2, powierzchnia warsztatowa to 81,4 m2, powierzchnia socjalna i biura to 90,12 ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

1 890 000 PLN (752 zł/m2)

-
-
2514 m2
-