• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 186

14565015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 142039 14565015 Dom do własnej aranżacji na 16 arowej działce w Bukowej 10 km. od centrum Bełchatowa. Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 133 m 2 w stanie surowym, pobudowany w 2014r. W 2021 roku na połowie budynku wykonano pokrycie dachowe. Dom w spokojnej,...

Bukowa (Łódzkie, gm. Bełchatów)

310 000 PLN (2 331 zł/m2)

3
1
133 m2
2014
14551294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140954 14551294 Do sprzedania prostokątna działka z WZ o powierzchni 1889 m 2. Działka z WZ na zabudowę jednorodzinną. Położona w cichym i spokojnym miejscu, przy ul. Kukuczki gdzie powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych. Zapraszam do kontaktu i oglądania. Pos...

Radomsko (Łódzkie, gm. Radomsko)

132 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
1889 m2
-
14492620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130882 14492620 Piętrowy dom z mieszkalnym parterem, położony na cichym i spokojnym osiedlu Radomska. Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 166,94m2. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce z zadbanym ogródkiem. Dom ma wygodny układ pomieszcze...

Radomsko (Łódzkie, gm. Radomsko)

562 000 PLN (3 386 zł/m2)

6
2
166 m2
1995
14467683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 129330 14467683 Piękna działka poza miastem koło Czerniewic z dojazdem z obu stron działki. Działka znajduje się poza miastem przy trasie S 8, 80 km od Warszawy.Działka jest idealna pod inwestycje na Fermę Drobiu, ponieważ jest wydane pozwolenie na budowę Fermy D...

Zubki Małe (Łódzkie, gm. Czerniewice)

990 000 PLN (136 zł/m2)

-
-
7300 m2
-
14279241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 107999 14279241 Działka ogrodzona niezabudowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka znajduje się w Wiadernie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka jest idealna na budowę domu lub do podziału na mniejsze działki. Osiedle znajduje się blisko lasu, 7 k...

Wiaderno (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

177 000 PLN (58 zł/m2)

-
-
3048 m2
-
14260569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 107058 14260569 Działka budowlana o powierzchni 869 m2 w atrakcyjnym miejscu Wolborza. Oferujemy Państwu działkę z dobrym dojazdem na nowo powstającym osiedlu w Wolborzu. Działka ogrodzona z dwóch stron przez sąsiadów. W drodze przy działce wodociąg oraz prąd. Ide...

Wolbórz (Łódzkie, gm. Wolbórz)

110 000 PLN (127 zł/m2)

-
-
869 m2
-
12956052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 86481 12956052 Dom jednorodzinny podpiwniczony z garażem i poddaszem użytkowym na działce 703 m2. Na parterze znajdują się trzy pokoje kuchnia i łazienka, na poddaszu cztery pokoje i łazienka do wykończenia.. Dom jest gotowy do wprowadzenia. Podwórko zadbane z ogro...

Wąwał (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

550 000 PLN (3 022 zł/m2)

7
2
182 m2
1990
14822428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26481 14822428 Budynek wolnostojący z oddzielnym wejściem na poddasze. Dom o powierzchni 120 m2 z poddaszem w całości podpiwniczony. Usytuowany na ładnej działce o powierzchni 594 m2. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, wiatrołap i p...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

370 000 PLN (3 083 zł/m2)

3
1
120 m2
1990
15160676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11284635 15160676 Polecam, na sprzedaż działka  w miejscowości Marysin  gmina Kotuń,  powiat siedlecki. Działka ma charakter budowlany, zostały dla niej wydane warunki zabudowy. Nieruchomość jest płaska, nieogrodzona, ma powierzchnię  1933m2. i kształt kwadratu o wym....

Marysin (Mazowieckie, gm. Kotuń)

200 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1933 m2
-
15140583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10755466 15140583 Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej, w cichej spokojnej okolicy. Działka położona 8 km od Tomaszowa Mazowieckiego 6 km od Ujazdu i 26 km od Piotrkowa Trybunalskiego .Wjazd na działkę z drogi asfaltowej .Działka o powierzchni 3570 m2 Media ...

Bielina (Łódzkie, gm. Ujazd)

360 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
3570 m2
-
15132546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10591169 15132546 Do sprzedaży pięknie zlokalizowana działka z warunkami zabudowy. Działka budowlana zlokalizowana w przepięknej miejscowości turystycznej Zakościele, gmina Inowłódz powiat tomaszowski, o powierzchni 1253 m2. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy ...

Zakościele (Łódzkie, gm. Inowłódz)

119 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1253 m2
-
15071263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8827517 15071263 Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy Smardzewic. Działka budowlana w turystycznej miejscowości nad Zalewem Sulejowskim . Dojazd do działki drogą żwirową utwardzoną .Media w drodze dojazdowej .Działka o wymiarach 30 x 64,9 ,zlokalizowana w o...

Smardzewice (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

200 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1947 m2
-