• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 187

13891235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2198325 13891235 Działka budowlana o powierzchni 1865 m2 w świetnej lokalizacji Tomaszowa Mazowieckiego. Działka ogrodzona płotem betonowym z bramą. Usytuowana przy drodze asfaltowej z bardzo dobrym dojazdem. Przeznaczenie działki: tereny zabudowy mieszkaniowej, jed...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

480 000 PLN (257 zł/m2)

-
-
1865 m2
-
13891534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198010 13891534 Dom 118 m 2 na dużej przestronnej działce z dobrym dojazdem drogą asfaltową . Dom składający się: na parterze wiatrołap, kuchnia,sypialnia, pokój dzienny i łazienka z wc. Na piętrze duże pomieszczenie na całości budynku do własnej aranżacji. Na dział...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

599 000 PLN (5 076 zł/m2)

2
1
118 m2
1980
13891346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198006 13891346 Oferuję do sprzedaży niezwykle atrakcyjną nieruchomość. Położoną w bardzo dobrej lokalizacji Sulejowa. Działka o powierzchni 958 m2 zabudowana dwoma budynkami - mieszkalnym oraz gospodarczym z garażem. Dom bardzo przestronny i funkcjonalny z poddasze...

Sulejów (Łódzkie, gm. Sulejów)

650 000 PLN (3 571 zł/m2)

3
1
182 m2
1965
13891193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2197923 13891193 Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka o powierzchni 4600 m2, z możliwością zabudowy, zlokalizowana w sąsiedztwie, Krajobrazowego Parku Sulejowskiego w pobliżu pięknego lasu oraz bliskiej odległości od Zalewu Sulejowskiego....

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

552 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
11843735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 470246 11843735 Znakomicie usytuowana działka inwestycyjna o powiierzchni 12.418 m2, w Żarnowie. Działka zabudowana starym domem, budynkami gospodarczymi i stodołą. Zlokalizowana przy ruchliwej drodze krajowej 74 PIotrków Tryb - Kielce. Świetna lokalizacja sprawia i...

Żarnów (Łódzkie, gm. Żarnów)

280 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
12418 m2
-
14653510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 156604 14653510 Działka z warunkami zabudowy na przedmieściach Tomaszowa Mazowieckiego Działka budowlana z WZ na dom jednorodzinny, o powierzchni 8,147 m2, częściowo ogrodzona. Na działce postawiony jest garaż na dwa samochody, oraz wiata parkingowa. Media prąd i wo...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

375 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
8148 m2
-
14604120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 148478 14604120 Dom z budynkami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Glinnik powiat tomaszowski gm Lubochnia. Dom murowany usytuowany na dużej działce 1,5 ha wraz z budynkami gospodarczymi i stodołą. W budynku mieszkalnym znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazien...

Glinnik (Łódzkie, gm. Lubochnia)

240 000 PLN (3 000 zł/m2)

3
1
80 m2
1980
14474357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 129623 14474357 Przytulne i widne mieszkanie, idealne dla dwojga lub singla Mieszkanie jest bardzo ładnie wykończone. Kuchnia urządzona gustownie i z klasą. Łazienka o dużej powierzchni z prysznicem. Dwie szafy wnękowe. Z części dziennej pokoju został wydzielony obs...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

208 000 PLN (6 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
14389002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 125535 14389002 Piękna działka 3 minuty od centrum z mediami na działce i Gazem w drodze. Działka znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta. Przeznaczenie działki według Warunków Zabudowy są na budowę bloków mieszkalnych lub osiedla domów jednorodzinnych...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

5 500 000 PLN (494 zł/m2)

-
-
11137 m2
-
14357634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 124457 14357634 Bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w otulinie Krajobrazowego Parku Sulejowskiego. Działka pod budowę domu, z pięknym widokiem na panoramę Zalewu Sulejowskiego, o powierzchni 2146 m2. Usytuowana przy linii brzegowej Zalewu. Działka ma w...

Swolszewice Małe (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

580 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
2146 m2
-
14775718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758 14775718 Ogród jak z bajki! Drewniany dom na zadbanej działce rekreacyjnej. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej, zadbanej działki rekreacyjnej z drewnianym domem w miejscowości Borzychy w gminie Liw, 10 minut drogi od Węgrowa. Nieruchomość usytuowan...

Borzychy (Mazowieckie, gm. Liw)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

3
1
64 m2
1982
14629054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24808 14629054 Polecam do zakupu, ładne, wymiarowe działki w Stoku Lackim. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 1000 mkw. Do działek prowadzi droga wewnętrzna gruntowa, zjazd z ulicy Siedleckiej.Nieruchomość idealna pod inwestycję jak i również pod budo...

Stok Lacki (Mazowieckie, gm. Siedlce)

210 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
1000 m2
-