• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 180

15893127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa poziomy | 89 m² po podłodze | Parking w cenie 27900007 15893127 Zamieszkaj w zrewitalizowanych koszarach z XIX wieku na prestiżowym Grunwaldzie. Szukasz wnętrza z duszą, ale wymagasz nowoczesnych udogodnień i świętego spokoju z parkowaniem? Ten dwupoziomowy loft w Loftach Matejki to ostatni dostępny lokal w budyn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15887824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795456 15887824 Apartament 80 m² z tarasem i ogródkiem 38 mkw. 3 pokoje Osiedle Hubertus MokotówNa sprzedaż bardzo atrakcyjny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw., położony na zamkniętym Osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie.Mieszkanie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 704 000 PLN (21 570 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15883852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680310 15883852 Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze o tej samej nazwie. Z tego miejsca możesz cieszyć się nie tylko spokojem i cis...

Jedwabno (Burdąg) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

420 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
7666 m2
-
15764058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25438724 15764058 Mam przyjemność przedstawić Państwu grunt inwestycyjny o powierzchni 11 820 mkw. pod magazyny, składy i usługi znajdujący się w Dzielnicy Przemysłowej Ciechanowa. Jest to idealna propozycja dla inwestora, który chce zrealizować projekt magazynowy, za...

Ciechanów (Mazowieckie, gm. Ciechanów)

2 588 518 PLN (219 zł/m2)

-
-
11820 m2
-
15683413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23893301 15683413 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 6 525 mkw. zlokalizowany przy S8 Obwodnicy Marek w Kobyłce.Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjne, usługowe, magazynowe, w tym działalność log...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

4 241 250 PLN (650 zł/m2)

-
-
6525 m2
-
15420138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18138378 15420138 !!!REZERWACJA!!!Do sprzedaży kamienica z lat 30-tych w dobrej lokalizacji - cel inwestycyjny pod dalszy wynajem lub sprzedaż mieszkań.Budynek został odnowiony, 3 kondygnacje z zabudowanym poddaszem o łącznej powierzchni 463,4mkwparter: M1-63,77m, M2-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (9 935 zł/m2)

12
21
463 m2
1930
15897796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010198 15897796 BURMISTRZ MIASTA PUCKogłasza V przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położonej w Pucku Przedmiotem przetargu jest sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej na rogu ul. Pszenicznej i ul. Jęczmiennej w Pucku, skła...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

246 000 PLN

-
-
744 m2
-
15897802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010194 15897802 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15890027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dwustronny lokal | 350 m do Piotrkowskiej 27867513 15890027 Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal usługowy (LU1) w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence. St...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920