• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 189

15866192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Siedlcach I tramwaj I piękny widok 27315534 15866192 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż kawalerka, położona na ostatnim piętrze budynku z widokiem na zieleń. Blisko bloku znajduje się przestanek tramwajowy,...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

415 000 PLN (13 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1978
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15829595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza 26628777 15829595 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15784609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25858007 15784609 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Konstantowie koło Błonia.Działka częściowo przy prywatnej drodze utwardzonej a częściowo przy drodze gruntowej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 62 m x ...

Konstantów (Mazowieckie, gm. Błonie)

360 000 PLN

-
-
3003 m2
-
15895685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962897 15895685 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabudową w stylu ogrodu-miasta oraz dużą ilością parków i lasów sprzyjają...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 472 zł/m2)

3
1
55.54 m2
1974
15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15883960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27687037 15883960 Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia — i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 Maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej grupy.56,38 m² funkcjonalnej przestrzeni to propozycja dla...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

550 000 PLN (9 755 zł/m2)

3
1
56.38 m2
1978
15472428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19342598 15472428 Nieruchomość o pow 70 000 m2Zabudowa magazynowo -produkcyjna o łącznej powierzchni 4 000 m2. Z czego 200 m2. powierzchni biurowej z zapleczem socjalnym. Istniejąca i aktualna infrastruktura obejmuje: - halę stalowa o pow. 2 000 m2 - budynki magazynow...

Mrozy (Mazowieckie, gm. Mrozy)

12 000 000 PLN (3 000 zł/m2)

1
-
4000 m2
-
15895482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962019 15895482 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów or...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

649 000 PLN (11 633 zł/m2)

3
1
55.79 m2
2019
15897759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28009536 15897759 Na sprzedaż, działka inwestycyjna zlokalizowana w pod warszawskim Konotopie.Nieruchomość objęta MPZP: przeznaczenie przemysłowousługowe. W tym miejscu można realizować min. obiekty produkcyjne, składy, hale magazynowe, stacja paliw, myjnie samochodo...

Konotopa (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 900 000 PLN

-
-
6450 m2
-
15896585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982624 15896585 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami mie...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
1
48.57 m2
1938