• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 120

15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

772 236 PLN (13 142 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15756670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom niedaleko Lubrańca 25259447 15756670 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.NOWA NIŻSZA CENA TYLKO 299 TYS ! Dom do własnej aranżacji - Redecz Wielki Parcele 44Jeśli marzysz o miejscu, które stworzysz dokładnie według własnej wizji - ta nieruchomość to idealna ...

Redecz Wielki-Parcele (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubraniec)

299 000 PLN (2 167 zł/m2)

3
1
138 m2
1983
15725343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24675329 15725343 OBNIŻKA CENY !!!! Wieleń okolice, Wrzeszczyna Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 100,97m2 Bydynek murowany, częściowo podpiwniczony. Fundamenty z kamienia, wzmocnione betonem ze zbrojeniem. Część r...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

485 000 PLN (4 850 zł/m2)

6
1
100 m2
2021
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15373120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w spokojnej okolicy 17067484 15373120 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy, gdzie harmonia natury splata się z wygodą dostępu i komfortem codziennego życia. Działka o szerokości 27 metrów i długości 10...

Parlinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

70 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15208914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680008 15208914 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...

Załęże (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

73 080 PLN

-
-
812 m2
-
15897717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008443 15897717 Prezentujemy Państwu w pełni rozkładowedwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67,2 mkw, położone na Ip.wysoki parter niskiego budynku przy ul. Puckiej.Rozkład mieszkania to, duży przedpokój połączony z salonem 2 sypialnie, kuchnia, łazienka z kabiną...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
1
67.2 m2
2008
15895385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962894 15895385 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!Najważniejsze informacje: - 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 782 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1950
15802116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkalnie w malowniczym miasteczku Hel 26256168 15802116 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Półwysep Helski to miejsce o niepowtarzalnym uroku, otoczone z trzech stron wodami Morza Bałtyckiego i Zatoki Puckiej. Hel to mias...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

609 900 PLN (13 553 zł/m2)

2
-
45 m2
1952
15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

619 370 PLN (13 432 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

682 750 PLN (13 905 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022