• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 121

15651303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23334874 15651303 TYLKO U NAS !!! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie . Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni; dużej, jasnej kuchni oraz łazienki. W...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

228 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15640505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23066702 15640505 Przedstawiamy ofertę WYNAJĘTEGO lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań. Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (12 003 zł/m2)

1
-
133.3 m2
1930
15496388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19855421 15496388 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

333 000 PLN (8 040 zł/m2)

2
1
41.42 m2
2024
15208918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680006 15208918 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...

Załęże (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

80 000 PLN

-
-
800 m2
-
15884394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, singla lub pod wynajem! 27700511 15884394 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zap...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15881095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny, zadbany dom wolnostojący, Os. Wschód 27623702 15881095 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód. Dom znajduje się przy kameralnej, zamkniętej uliczce, co zapewnia ciszę, bezpieczeństwo oraz ograniczony ruch samochodowy. W najbliższym otoczeni...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985
15875597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532232 15875597 Na sprzedaż działka o powierzchni 1355 m², położona w Kaźmierzu (powiat szamotulski), przy spokojnej ulicy Podgrzybkowej.Wymiary działki: ok. 31 × 45 m – bardzo ustawny kształt, idealny pod zabudowę jednorodzinną lub mieszkalno-usługową.Lokalizacja i...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

243 000 PLN

-
-
1355 m2
-
15875305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527208 15875305 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1055 m², położonej w miejscowości Mieściska (powiat szamotulski). Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących gruntu pod budowę domu jednorodzinne...

Mieściska (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN

-
-
1055 m2
-
15875588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527204 15875588 Cisza, spokój i natura - takie otoczenie gwarantuje Ci ta działka w Mirosławkach!Świetna inwestycja dla osób szukających ucieczki od zgiełku miejskiego życia.Dookoła lasy, jeziora - coś co doceni amator przyrody, a szybki dojazd do Poznania gwarantuj...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

390 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15863123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący z piwnicą, garaż na 2 samochody 27238753 15863123 LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, zaledwie kilka kilometrów od centrum Kartuz. To miejsce łączy spokój podmiejskiej wsi z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszk...

Kiełpino (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 950 000 PLN (8 986 zł/m2)

5
2
217 m2
2021
15897698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008125 15897698 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

11
-
905 m2
1905
15886717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766042 15886717 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Sierakowie przy ul. Kasztanowej. Lokalizacja i otoczenie:Sieraków to serce Krainy Stu Jezior, oferujące bezpośredni kontakt z nieskażoną przyrodą Parku Krajobrazowego oraz unikalny mikroklim...

Sieraków (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

149 000 PLN

-
-
1038 m2
-