• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 073

15897703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana MPZP droga gminna płaska 28008109 15897703 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Somoninie, na nowym osiedlu Maksymiliana Litewskiego.Atuty nieruchomości:- kształt działki prostokąt- płaski teren- obowiązujący MPZP- dojazd drogą gminną- nowe rozwijające się osiedle- spokojna i r...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

248 170 PLN

-
-
1079 m2
-
15897697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008123 15897697 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

11
-
65 m2
1927
15897704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008110 15897704 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Szczecina Prestiżowa lokalizacja i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. To mieszkanie położone jest w samym sercu miejskiego życia, gdzie wszystko, c...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

685 000 PLN (9 207 zł/m2)

3
1
74.4 m2
1994
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku. Budynek położony jest w prestiżowej i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15893299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27906775 15893299 DO SPRZEDAŻY RODZINNY OGRÓDEK DZIAŁKOWY ZNAJDUJACY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI BALICE PRZY ALEJI JURAJSKIEJ - ROD FISKUS OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DZIAŁKA Działka ma powierzchnie około 450 m2. Jest w kształcie zbliżonym do...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

39 000 PLN

-
-
450 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15875669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527633 15875669 Nowa oferta! Mieszkanie z działką w spokojnej, zielonej okolicy – Glinik Dolny (Frysztak)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 83,1 m² (wraz z piwnicą), położone w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Glinik Dolny...

Glinik Dolny (Podkarpackie, gm. Frysztak)

370 000 PLN (4 452 zł/m2)

3
1
83.1 m2
1987
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15826953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647722 15826953 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

12
-
905 m2
1905
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15897694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28008096 15897694 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rokiciny-Kolonia, która stanowi idealne połączenie funkcjonalności z przestronnym miejscem do wypoczynku. Dom o powierzchni użytkowej 99,54 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie dużej ...

Rokiciny-Kolonia (Łódzkie, gm. Rokiciny)

887 000 PLN (8 911 zł/m2)

6
-
99.54 m2
2013