• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 126

15208940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12680007 15208940 Oferujemy do sprzedaży kompleks 7 działek rekreacyjnych zlokalizowanych nad Jeziorem Sitno we wsi Załęże, gmina Kozielice, powiat pyrzycki. Działki zlokalizowane w drugiej linii zabudowy od jeziora na terenie, gdzie istnieją domki zabudowy letniskowe...

Załęże (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

83 800 PLN

-
-
838 m2
-
15897713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Wschód- Sauna! Garaż! Dla rodziny! 28008353 15897713 Pruszcz Gdański- dom stworzony dla rodziny, która chce żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego, co ważne. Sauna opalana drewnem, garaż 2-stanowiskowy!*BEZ PROWIZJI* TYLKO U NAS*LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA: Nieruchomość położona jest w dobrze rozwi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

949 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
1
155 m2
1980
15883560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675250 15883560 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

742 665 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
70.73 m2
2026
15883080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673657 15883080 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

853 600 PLN (11 000 zł/m2)

3
1
77.6 m2
2026
15882957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673393 15882957 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

933 455 PLN (11 500 zł/m2)

4
1
81.17 m2
2026
15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15867999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27361735 15867999 Na sprzedaż oferuję duży dom o pow. 250m2 z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku.Lokalizacja-Biedronka 900m-Apteka 800m-Szkoła podstawowaprzedszkole 700m-Zespół pałacowo parkowy 700m-Powstaje ścieżka rowerowa która połączy Gminę Radziejowice z Ży...

Radziejowice (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

1 090 000 PLN (4 360 zł/m2)

6
3
250 m2
1994
15856220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27086864 15856220 Na sprzedaż działka o regularnym, prostokątnym kształcie, położona w urokliwym otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do kluczowych punktów w okolicy.To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę...

Kraśnicza Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15645489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23196829 15645489 Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz szybki dostęp do pełnej infrastruktury...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 499 000 PLN (19 439 zł/m2)

6
2
180 m2
1910
15496539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19857826 15496539 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (8 080 zł/m2)

1
1
42.08 m2
2024
15263410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14156306 15263410 Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrumśródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd samochodów firm kurierskich jak również dużych samochodów typu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

1
-
630 m2
-