• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 176

15463467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19128975 15463467 Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim i działką budowlaną o ogromnym potencjale.Działka może zostać podzie...

Zalutyń (Lubelskie, gm. Piszczac)

890 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
26060 m2
-
15435329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18477246 15435329 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow 1,4 ha zlokalizowaną w miejscowości Żeliszew Podkościelny gmina Kotuń pow. siedlecki. Działka zlokalizowana jest poza  zwartą zabudowa wsi ale z dojazdem droga asfaltową. Działka posiada głównie V klasę gleby i...

Żeliszew Podkościelny (Mazowieckie, gm. Kotuń)

190 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
14313 m2
-
15398830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662129 15398830 Ta wyjątkowa oferta to doskonała propozycja dla osób poszukujących domu w spokojnej, ale łatwo dostępnej lokalizacji, gdzie komfort spotyka się z naturą. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na oglądanie tej nieruchomości, która może stać się Waszy...

Syski (Łódzkie, gm. Mniszków)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

7
1
400 m2
2013
15243106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13632433 15243106 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 803 mkw w gm. Siedlce pow. siedlecki Polecam, na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 803 mkw i wym. ok. 24m x 33,5m zlokalizowaną w miejscowości Jagodnia w gminie Siedlce. Działka położona jest w drugiej linii zabud...

Jagodnia (Mazowieckie, gm. Siedlce)

180 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
803 m2
-
15231001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13363069 15231001 3247m2 w otoczeniu zieleni, działka w sąsiedztwie domów. Jest MPZP. Media: woda. Energia w drodze. Myślałeś o własnym domu w malowniczej okolicy Rawy Mazowieckiej?Spójrz na tę ofertę:3247m2 o szerokości 17 metrów w malowniczej okolicy raptem 1,5km od...

Ścieki (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

196 499 PLN (61 zł/m2)

-
-
3247 m2
-
15185260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11978821 15185260 Na sprzedaż dom z działką siedliskową oraz budynki gospodarcze w Olszycu Włościańskim gm. Domanice. Na sprzedaż dom mieszkalny z działką oraz budynkami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Olszyc Włościański gmina Domanice w pow. siedleckim. Ni...

Olszyc Włościański (Mazowieckie, gm. Domanice)

810 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
2
216 m2
1978
15897817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010669 15897817 REZYDENCJA Z PIĘKNYM OGRODEM I WYJĄTKOWYM SALONEM - Stary Ursus Szukasz domu z duszą, który zachwyca od samego progu? Cenisz monumentalne przestrzenie, naturalne drewno i klasyczną elegancję, a jednocześnie zależy Ci na doskonałej logi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

5
-
440 m2
1998
15894897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27950602 15894897 W ofercie sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie na parterze, usytuowane na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63B.Powierzchnia mieszkania wynosi 27 mkw. Do tego komórka w piwnicy 2,31mkw.Blok otoczony zielenią, odsunięty od głównych arterii (w 3 linii zabudow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1975
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15889791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861627 15889791 Całoroczny DOM nad Narwią Łacha, gm. SerockSzukasz miejsca, które łączy klimat prywatnej działki z komfortem w pełni wyposażonego, całorocznego domu?Ta oferta jest skierowana do osób ceniących spokój, bliskość natury i aktywny wypoczynek bez rezygna...

Łacha (Mazowieckie, gm. Serock)

850 000 PLN (12 319 zł/m2)

3
1
69 m2
2012
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021