• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 142

15889065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842434 15889065 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 51510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

92 000 PLN (2 486 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15888977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837131 15888977 Mieszkanie 3 pokoje - 50,70m2!!! Znajduje się na 10 piętrze11. Posiada przepiękny rozległy widok na wschód i zachód. Jest jasne i ciche. Bardzo dobrze rozplanowane,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15885985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27745224 15885985 Nieruchomość jest położona w Trzebini przy ulicy 1 Maja. Przedmiotem sprzedaży jest udział 500110000 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 11928 o powierzchni 107 m², zapisane w księdze wieczystej KR1C000602617. Działka ...

Trzebinia (Małopolskie, gm. Trzebinia)

3 700 PLN (35 zł/m2)

-
-
107 m2
-
15876690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27547585 15876690 Budynek biurowousługowymieszkalny Nowy Nowoczesny Zbudowany z wysokiej jakości materiarów Bardzo dobre wskaźniki dotyczące godpodarki cieplnej (świadectwo energetyc...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

3 800 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
2
380 m2
2026
15873378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516715 15873378 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 53,60 m², położone w Rypinie przy ul. Dworcowej 624. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz — bez stresu, bez oczekiwania na e...

Rypin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Rypin)

259 000 PLN (4 887 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15866889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331209 15866889 Urocza działka porośnięta ładnymi sosnami Do działki są już dołączone media: gaz, woda, kanalizacja, prąd Budynki do wyburzenia, pozwolenie na budowę wygasło Brak planu zagospodarowan...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15863440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248703 15863440 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m², w skład których wchodzą działki nr 504, 1, 522, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Nieruchomość o nieregularnym...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
3546 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15860851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185076 15860851 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ WÓJTA GMINY SUSZEC o pierwszych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową położonych w Rudziczce ...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

97 300 PLN (117 zł/m2)

-
-
831 m2
-
15856104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083201 15856104 Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m², w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach wieczystych GL1G000369739, GL1G000333299, GL1G000333268, GL1G001095123,...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 170 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
10154 m2
-