• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 141

15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15866889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331209 15866889 Urocza działka porośnięta ładnymi sosnami Do działki są już dołączone media: gaz, woda, kanalizacja, prąd Budynki do wyburzenia, pozwolenie na budowę wygasło Brak planu zagospodarowan...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15863440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248703 15863440 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m², w skład których wchodzą działki nr 504, 1, 522, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Nieruchomość o nieregularnym...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
3546 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15860851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185076 15860851 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ WÓJTA GMINY SUSZEC o pierwszych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową położonych w Rudziczce ...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

97 300 PLN (117 zł/m2)

-
-
831 m2
-
15856104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083201 15856104 Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m², w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach wieczystych GL1G000369739, GL1G000333299, GL1G000333268, GL1G001095123,...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 170 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
10154 m2
-
15712382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24421708 15712382 +Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku, zjazd jest +Dojazd do nieruc...

Łaskarzew (Mazowieckie, gm. Łaskarzew)

900 000 PLN (3 600 zł/m2)

6
2
250 m2
1991
15685836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23930546 15685836 Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 17011 i 1731 obr. 32 Wyględy Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Pow. dz...

Leszno (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

1 900 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15893213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904158 15893213 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 89710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

58 000 PLN (1 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904157 15893212 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,78 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 3 wraz z udziałem wynoszącym 127310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

62 000 PLN (1 771 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15887766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27792672 15887766 Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921150, 920146, 922186, 923187, 924188, 925231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z000239346, GL1Z000010330, GL...

Zabrze (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

124 190 PLN (10 zł/m2)

-
-
12419 m2
-