• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 089

15860847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185083 15860847 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU WÓJTA GMINY SUSZEC 1. Przedmiotem trzeciego publicznego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

270 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15859552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168725 15859552 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

134 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15802249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26259429 15802249 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej . Całość jest to kameralna inwestycja składająca się z czterech lokali usytuowanych w 2 budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z czego gotow...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 089 900 PLN (5 505 zł/m2)

5
2
198 m2
2025
15712392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24422118 15712392 +Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku, zjazd jest +Dojazd do nieruc...

Łaskarzew (Mazowieckie, gm. Łaskarzew)

650 000 PLN (2 600 zł/m2)

6
2
250 m2
1991
15585404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21887100 15585404 Do sprzedania: Działka 770m2 z wjazdem od ulicy Klonowej Media kanalizacja, woda, prąd, gaz Dojazd asfaltowy, chodnik dla pieszych 300m do rynku ...

Magnuszew (Mazowieckie, gm. Magnuszew)

550 000 PLN (3 667 zł/m2)

5
-
150 m2
2000
15465531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19166671 15465531 Dom 3 kondygnacyjny zbudowany w technologii tradycyjnej rok budowy 2003 grubość ścian z ociepleniem 55cm PARTER salon z aneksem kuchennym - 35m2,...

Wilga (Mazowieckie, gm. Wilga)

775 000 PLN (3 370 zł/m2)

4
2
230 m2
2003
15448955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18796438 15448955 9300m2  w planie: MN (U - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie)   teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400KV,- jest strefa pasa techn...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

760 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975
15894994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954654 15894994 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o łącznej powierzchni 2709 m² w skład której wchodzą działki 5602, 11313, zapisane w księgach wieczystych KA1P000537952, KA1P000501852. Działki leżą na ter...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

22 200 PLN (8 zł/m2)

-
-
2709 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-