• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 089

15448955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18796438 15448955 9300m2  w planie: MN (U - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie)   teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400KV,- jest strefa pasa techn...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

760 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15338319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16190868 15338319 BEZ PROWIZJI !!! PROMOCJA !! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000złm2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie (ok.9800m2 stanowiących je...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 980 000 PLN (900 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975
15894994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954654 15894994 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o łącznej powierzchni 2709 m² w skład której wchodzą działki 5602, 11313, zapisane w księgach wieczystych KA1P000537952, KA1P000501852. Działki leżą na ter...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

22 200 PLN (8 zł/m2)

-
-
2709 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15865683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27304848 15865683 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową złożoną z działki o numerze ewidencyjnym 3411 w obrębie 0004 Zagórzany-Kobylanka, powiecie gorlickim, Gminie Gorlice, objętej księgą wieczystą...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

56 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
880 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-