• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 091

15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15865683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27304848 15865683 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową złożoną z działki o numerze ewidencyjnym 3411 w obrębie 0004 Zagórzany-Kobylanka, powiecie gorlickim, Gminie Gorlice, objętej księgą wieczystą...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

56 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
880 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15894995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954656 15894995 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o powierzchni 3135 m² w skład której wchodzą działki 5392, 5563. Działki leżą na terenie nierównym, mają kształty nieregularnych wieloboków. Tereny działek...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3135 m2
-