• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 062

15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15894995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27954656 15894995 Nieruchomość położona jest w Kaniowie w rejonie ul. Stefana Kóski o powierzchni 3135 m² w skład której wchodzą działki 5392, 5563. Działki leżą na terenie nierównym, mają kształty nieregularnych wieloboków. Tereny działek...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3135 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-